عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » ساماندهی گلزار شهدای گمنام آزادشهر در دستور کار قرار گیرد

فرماندار آزادشهر در جلسه ستاد ساماندهی گلزار شهدای گمنام شهرستان:

ساماندهی گلزار شهدای گمنام آزادشهر در دستور کار قرار گیرد

ساماندهی گلزار شهدای گمنام آزادشهر در دستور کار قرار گیرد

فرماندار آزادشهر گفت: ساماندهی، محوطه‌سازی و احداث یادمان گلزار مطهر شهدای گمنام آزادشهر باید در برنامه‌ریزی و دستور کار مسئولان ذی ربط این شهرستان قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر، حمیدرضا ملک حسینی فرماندار آزادشهر صبح امروز در جلسه ستاد ساماندهی گلزار شهدای گمنام در سخنانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا اظهارکرد: همه باید در راه حفظ ارزش‌های شهدا بکوشیم تا یاد، نام و رشادت‌های شهدا برای همیشه در فضای جامعه ماندگار بماند.

 وی افزود: به احترام شهدای گمنام وبرای ارج نهادن به افرادی که به دلیل وجود شهدای گمنام در این گلزار حاضر می شوند یادمان این گلزارهر چه سریع‌تر تکمیل شده و به عنوان یک کار فرهنگی ارزشمند در اختیار شهروندان قرار گیرد.

ملک حسینی فرماندار آزادشهر وجود شهدا را موجب عزت وسربلندی ایران اسلامی دانست وافزود: هیئت امناء هم باید تلاش کند ساخت یادمان طوری طراحی گردد تا در کوتاه ترین زمان وبا بهترین کیفیت ومطابق با معماری سنتی ومذهبی ما باشد.

 در ادامه این جلسه سرهنگ کاظمی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دوران دفاع مقدس استان گلستان بیان اینکه تجلیل از ایثارگران باید به فرهنگ عمومی تبدیل شود گفت: توسعه کشور و بالندگی انقلاب اسلامی مرهون و مدیون مجاهدت‌های شهدا و رزمندگان دوران دفاع مقدس است.

سرهنگ کاظمی افزود: حفظ و حراست از ارزش‌های دوران دفاع مقدس وظیفه اقشار مختلف مردم و مسوولان است و در این راستا باید جانفشانی‌های جانبازان و ایثارگران در همه ایام مورد تجلیل و قدردانی قرار گیرد.

وی اظهار داشت: انقلاب اسلامی با تحقق نظام مردم‌سالاری دینی یک قطب سومی در ساختار سیاسی دنیا در مقابل قدرت‌های شرق و غرب ایجاد کرد و این عزت و اعتلای امروز کشور در سایه جانفشانی‌های شهدای والامقام به دست آمده است.

 در ادامه حجت‌الاسلام شهابی امام جمعه آزادشهر افزود: رشادت‌ها و مجاهدت‌های رزمندگان در دوران دفاع مقدس برای حراست از کیان کشور و نظام اسلامی زبان‌زد است و باید از این سرمایه محافظت شود.


ساماندهی گلزار شهدای گمنام آزادشهر در دستور کار قرار گیرد

 


ارسال کننده خبر : فرمانداری آزادشهر
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 48
  • کد خبر : 84937
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.