عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » بستری 175 بیمار کرونایی/رکورد بستری بیماران کرونایی در علی اّباد کتول شکسته شد

فرماندار علی آبادکتول در جلسه ستاد کرونا:

بستری 175 بیمار کرونایی/رکورد بستری بیماران کرونایی در علی اّباد کتول شکسته شد

بستری 175 بیمار کرونایی/رکورد بستری بیماران کرونایی در علی اّباد کتول شکسته شد

 مجتبی جمالی فرماندار شهرستان علی آباد کتول، در جلسه ستاد کرونا شهرستان، گفت: وضعیت شهرستان از حیث بیماری کرونا مناسب نیست و باید بگوییم نه تنها قرمز بلکه، فاجعه آمیز و حتی نسبت به پیک اول کرونا در اسفند 98 نیز بسیار بالاتر است .

  به گزارش روابط عمومی فرمانداری علی آباد کتول، فرماندار و رئیس ستاد کرونا شهرستان خاطر نشان کرد: رعایت نکردن پروتکلهای بهداشتی و بی توجهی به مصوبات و اطلاعیه های ستاد کرونا از سوی مردم و شهروندان عواقب خطرناکی در پی دارد، پس تنها را چاره رعایت کردن شیوه نامه های بهداشتی و عدم تردد غیر ضروری در سطح شهر و بازار می باشد تا انشالله به یاری خداوند از این پیک عبور نماییم.
 وی تعداد بیماران بستری را 175 نفر بر شمرد و افزود: از این تعداد 113 بیمار در بیمارستان بستری هستند و 62 بیمار در کلینیک تخصصی کرونا واقع در بیمارستان قدیم بصورت سرپایی تحت مراقبت هستند .
شایان ذکر است : کلینیک تخصصی و سرپایی درمان کرونا با تزریق رمدیسیور از روز شنبه هفته جاری در ساختمان بیمارستان قدیم برای درمان بیماران کرونایی و در جهت کاهش تردد به بیمارستان راه اندازی شده است . 
 جمالی ضمن تاکید به اعضای ستاد کرونا به اجرا و نظارت مصوبات استانی ، گفت : نظارتها در سطح شهر ، بازار و صنوف و آرامستانها تشدید شود و هیئت امناء فقط جهت دفن اموات اجازه تردد در آرامستان را لحاظ نماید، همچنین باتوجه به آغز شروع بکار شوراهای اسلامی شهر و روستا ، بخشداران محترم نسبت به مدیریت موضوع و جلوگیری از ازدحام جمعیت جلوگیری نمایند.
 وی در ادامه و با توجه به نزدیک بودن به ماه محرم و ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان، اذعان داشت : همه ما نسبت به ایام محرم و امام حسین (ع) دل بستگی و ارادت خاصی داریم ولی اولویت دین هم حفاظت از جان مردم می باشد و فقط اجازه فعالیت به موکبهایی داده میشود که از ستاد کرونا شهرستان مجوز گرفته و در چارچوب شیوه نامه های بهداشتی فعالیت نمایند.
موکبها بصورت نمادین و فقط جهت پخش نواهای مذهبی و روضه و مداحی مجاز به برپایی و فعالیت هستند.
 

بستری 175 بیمار کرونایی/رکورد بستری بیماران کرونایی در علی اّباد کتول شکسته شد

 

بستری 175 بیمار کرونایی/رکورد بستری بیماران کرونایی در علی اّباد کتول شکسته شد


ارسال کننده خبر : فرمانداری علی آباد کتول
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.