عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » تأمین آسایش و رفاه مردم روستاهای بخش چشمه ساران با تسریع درروند گازرسانی

فرماندار آزادشهر:

تأمین آسایش و رفاه مردم روستاهای بخش چشمه ساران با تسریع درروند گازرسانی

تأمین آسایش و رفاه مردم روستاهای بخش چشمه ساران با تسریع درروند گازرسانی

فرماندار آزادشهر به همراه مدیرعامل شرکت گاز و مدیر کل راهداری و حمل‌و نقل جاده‌ای استان با حضور در مسیر اجرای پروژه گازرسانی به 8 روستای بخش چشمه ساران شهرستان آزادشهر مسیر اجرایی وتنگناها و مشکلات موجود را از نزدیک مورد بررسی و ارزیابی قرار دادند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر، حمیدرضا ملک حسینی فرماندار آزادشهر گفت: در این بازدید که با هدف تشریک مساعی و هم اندیشی در زمینه رفع موانع و مشکلاتی که در حین اجرای عملیات گازرسانی  بوجود خواهد آمد انجام شد مدیران دو دستگاه  نظرات و پیشنهادات خود را  ارائه داده و خواستار همکاری و همراهی دستگاههای ذیربط در زمینه پیشبرد طرح مذکور شدند.

فرماندار آزادشهر در این بازدید گفت : بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در حوزه روستاهای بخش چشمه ساران خدمات اصلی چون، برق، آب و تلفن اجرایی شده اما به دلیل کوهستانی و صعب‌العبور بودن روستاها تا به امروز نتوانستیم گاز را به برخی از این روستاها برسانیم، اما با پیگیری‌هایی که در استان صورت گرفت و با همت و تلاش شرکت گاز استان و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده به زودی روستاهای رودبار ، قشلاق ،اسلام آباد ، معصوم آباد ،حاجی آباد ،رحیم آباد،وطن و نرگس چال از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.

فرماندار آزادشهر با اشاره به نقش مهم دو سازمان در زمینه خدمات رسانی در سطح استان بویژه درشهرستان آزادشهربر لزوم افزایش سطح تعاملات دو دستگاه و اتخاذ تدابیر مناسب برای مرتفع نمودن مشکلات موجود تاکید داشته تا در همین محل و قبل از شروع عملیات اجرایی با تبادل نظر طرفین موانع بررسی، پیگیری و حل شود.

 دراین رابطه طالبی مدیرعامل گازگلستان ،با تشکر از پیگیری های فرماندار شهرستان ، به تشریح جزئیات پروژه و مشکلات احتمالی در حین اجرای کار شده و در ادامه از فرماندار و مسئولین مربوطه خواست تا قبل از شروع کار ، با حمایت و ارائه مجوزهای لازم از سوی دستگاههای ذیربط و حمایتهای فرمانداری شهرستان ،وقفه ای در مسیر اجرا بوجود نیاید و پروژه ها در موعد مقرر اجرایی و به اتمام برسند.

میقانی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان نیزبا بیان نقطه نظرات خود، ضمن اعلان آمادگی  جهت کمک به اجرای گازرسانی روستاهای شهرستان ، خواهان همکاری و توجه بیشتر شرکت گاز در زمینه حفظ و صیانت از راه ها درحین اجرای پروژه ها و ترمیم مناسب و به موقع نقاط حفاری و لوله گذاری شد .

 گفتنی است درحال حاضراز تعداد 52 روستای شهرستان آزادشهرتعداد 41 روستا ازنعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند و  7 روستا درمرحله اجرا و 3 روستا نیزدر دست انتخاب پیمانکار و طراحی می باشندو یک روستا نیز در حال حاضر شرایط گازرسانی را ندارد.

 

تأمین آسایش و رفاه مردم روستاهای بخش چشمه ساران با تسریع درروند گازرسانی

 


ارسال کننده خبر : فرمانداری آزادشهر
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : آزادشهر
  • بازدید : 43
  • کد خبر : 86568
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.