عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » یکی از کارهای اساسی در حوزه روستایی، اجرای طرح هادی است

فرماندار در جلسه میزخدمت روستاییY

یکی از کارهای اساسی در حوزه روستایی، اجرای طرح هادی است

یکی از کارهای اساسی در حوزه روستایی، اجرای طرح هادی است

 میز خدمت مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان علی آبادکتول باحضور فرماندار، نماینده، بخشدار کمالان، معاونت عمرانی فرمانداری و رؤسای ادارات آب، برق، گاز، بنیاد مسکن، مخابرات، راهداری، جهاد کشاورزی و دهیاران روستاهای مارانکلاته، احمدآباد، ضیاء آباد، باقرآباد، شجاع آباد و جهان بینی در روستای مارانکلاته برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری علی آبادکتول ،جمالی  فرماندار از هماهنگی مناسب بین فرمانداری ، نماینده و دستگاههای اجرایی برای حل مشکلات مردم و احصا درخواستهای روستاها ، خبر داد و افزود: برخی از مشکلات مطروحه در شهرستان قابل حل می‌باشد ولی برخی دیگر از درخواست‌ها نیاز به پیگیری در استان و کشور دارد.
 وی در ادامه ، گفت : یکی از مهمترین امور زیربنایی و اساسی در حوزه روستایی اجرای طرح هادی می باشد و لازم طرح هادی در روستاهای تابعه شهرستان مصوب و بازنگری شود .
 جمالی باتوجه به مشکلات و درخواستهای روستائیان در حوزه های مختلف ، خاطرنشان کرد : برگزاری این جلسات سبب میشود مدیران درک بهتری نسبت به درخواستهای و کاستی های روستاها داشته باشند .
 فرماندار درخصوص حل مشکلات آب شرب روستایی ، گفت : کمبود آب شرب یک مسئله ملی است ولی در تابستان با پمپاژ از خط انتقال آب گرگان به مجتمع کوثر و باقرآباد مشکل آب شرب 14 روستا و شهر فاضل اباد حل گردید .
 وی باتوجه به درخواستهای دهیاران و شوراها برای احداث و تقویت اماکن ورزشی در روستاها ، اذعان داشت : در حوزه ورزشی پروژه هایی از گذشته ناتمام مانده و اولویت شهرستان اتمام و راه اندازی سالنهای ورزشی است و پس از اتمام و به بهره برداری رسیدن آنها نسبت به اولویت بندی پروژه های ورزشی در سطح شهرستان اقدام خواهد شد .
نوروزی نماینده مردم شریف شهرستان در مجلس شورای اسلامی ، باتوجه به انتخاب استاندار بومی برای استان، نوید روزهای خوب را داد و گفت: انشالله موتور توسعه استان و شهرستان راه خواهد افتاد .
 وی گزارشی از روند تصویب بودجه و مصوبات مرتبز با حوزه روستایی و کشاورزی ارائه و افزود : شرایط بودجه ای کشور به خاطر تحریمهای ظالمانه مناسب نبوده ولی با همین شرایط اقدامات خوبی در حوزه روستایی در شهرستان انجام شده است ولی برای جذب اعتبارات بیشتر برای روستاها اولویت همه ما اجرا و بازنگری طرح هادی در  روستاهاست .
دهیاران روستاهای مذکور به نوبت ، مشکلات و درخواستهای روستای خود را بیان نموده و جملگی حمایت و همراهی مجموعه مدیران را خواستار شدند.
مسئولین ادارات خدمات رسان هم توضیحات مبسوطی را درخصوص مشکلات و درخواستهای دهیاران و شوراهای روستاهای مذکور ارائه نمودند.
 

یکی از کارهای اساسی در حوزه روستایی، اجرای طرح هادی است

 

یکی از کارهای اساسی در حوزه روستایی، اجرای طرح هادی است

 

یکی از کارهای اساسی در حوزه روستایی، اجرای طرح هادی است

 

یکی از کارهای اساسی در حوزه روستایی، اجرای طرح هادی است


ارسال کننده خبر : فرمانداری علی آباد کتول
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.