عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » همایش پیاده‌روی خانوادگی در شهرستان علی آبادکتول برگزار خواهد شد

بمناسبت گرامیداشت هفته بسیج؛

همایش پیاده‌روی خانوادگی در شهرستان علی آبادکتول برگزار خواهد شد

همایش پیاده‌روی خانوادگی در شهرستان علی آبادکتول برگزار خواهد شد

 فرماندار علی آباد کتول در جلسه هماهنگی برنامه های هفته بسیج با محوریت برگزاری همایش پیاده‌روی خانوادگی، ضمن تبریک هفته بسیج، گفت: بسیج یکی از توفیقات ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی برای مشارکت مردم در امور همگانی است که متعلق به همه آحاد مردم می باشد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری علی آبادکتول، یادآور شد: در بسیج تفکیک مسائل قومی، قبیله ای مذهبی و حزبی و سیاسی وجود ندارد و اگر این نوع نگاه در کشور و در همه حوزه ها نهادینه شود موجبات ترقی کشور مهیا خواهد شد .
 فرماندار علی آباد کتول اذعان داشت: امروزه اکثر کشور های منطقه از این نسخه شفابخش الگو گرفته اند و در ناآرامی های منطقه ای کشورهای همسایه استفاده از الگوی بسیج موجب سرکوب شورشها و متحد شدن مردم شد و این بواسطه نقش پررنگ بسیج در منطقه است .
 فرماندار در ادامه و باتوجه به نقش بسیج در حوزه های مختلف کشور، اظهار داشت: هفته بسیج فرصت مناسبی برای معرفی زوایای مختلف و دستاوردهای بسیج در حوزه های مختلف نظامی، فرهنگی و اجتماعی است.و بایستی برنامه های  این هفته به گونه ای بازآفرینی شود که  تداعی کننده دوران پر افتخار بسیج در دوران دفاع مقدس باشد 
 جمالی در پایان، همکاری ویژه دستگاه های اجرایی با ستاد گرامیداشت هفته بسیج و علی الخصوص برگزاری در خور توجه همایش پیاده‌روی خانوادگی را خواستار شد.
سرهنگ زمانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج علی آباد کتول، نیز در این جلسه ضمن یادآوری رشادت‌های بسیجیان در عرصه های مختلف کشور و تبریک هفته بسیج به همه بسیجیان و مردم ولایتمدار شهرستان، برنامه های گرامیداشت هفته بسیج شهرستان را تشریح نمود .
   

همایش پیاده‌روی خانوادگی در شهرستان علی آبادکتول برگزار خواهد شد

 

همایش پیاده‌روی خانوادگی در شهرستان علی آبادکتول برگزار خواهد شد


ارسال کننده خبر : فرمانداری علی آباد کتول
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.