عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » سازمان تامین اجتماعی توانسته و خدمات خود را بخوبی گسترش دهد


سازمان تامین اجتماعی توانسته و خدمات خود را بخوبی گسترش دهد

سازمان تامین اجتماعی توانسته و خدمات خود را بخوبی گسترش دهد

 

فرماندار علی آبادکتول در دیدار با رئیس اداره تامین اجتماعی شعبه فاضل آباد وضعیت وفعالیت تامین اجتماعی را در شهرستان مناسب ارزیابی کرد و گفت:سازمان تامین اجتماعی توانسته افراد نیازمند و بیمه شده ی خود را به خوبی تحت حمایت قرار داده وخدمات خود را روز به روز گسترده کند. رئیس اداره تامین اجتماعی شعبه فاضل آباد با ابراهیم احمدی دیدار و گفت گو کرد.

فرماندار علی آبادکتول وضعیت وفعالیت تامین اجتماعی را در شهرستان مناسب ارزیابی کرد و گفت:سازمان تامین اجتماعی توانسته افراد نیازمند و بیمه شده ی خود را به خوبی تحت حمایت قرار داده وخدمات خود را روز به روز گسترده کند.
ابراهیم احمدی تصریح کرد: با توجه به اینکه اقشار تحت پوشش تامین اجتماعی عموما از طبقه محروم و کارگر هستند هرچه خدمات تامین اجتماعی کیفی تر باشد چون رضایت مردم را جلب میکند رضایت خداوند متعال را هم بدنبال خواهد داشت.
در پایان نیز ابراهیمی گزارشی از اهم فعالیت ها و اقدامات شعبه مذکوروتعهداتش در قبال جامعه هدف بخش کمالان که بیش از۷۲درصد تحت پوشش بیمه هستند ،روند ساخت و ساز ساختمان جدید الاحدث آن اداره وکسب مقام برتر استان در وصول مطالبات معوق با افزایش 111درصدی ارائه کرد.

 

سازمان تامین اجتماعی توانسته و خدمات خود را بخوبی گسترش دهدارسال کننده خبر : فرمانداری علی آباد کتول
تأیید کننده خبر : کیانی پور
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .