عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » سهمیه 140 میلیارد ریالی شهرستان گرگان از تسهیلات مشاغل خانگی/ متقاضیان در سامانه ثبت‌نام کنند


سهمیه 140 میلیارد ریالی شهرستان گرگان از تسهیلات مشاغل خانگی/ متقاضیان در سامانه ثبت‌نام کنند

سهمیه 140 میلیارد ریالی شهرستان گرگان از تسهیلات مشاغل خانگی/ متقاضیان در سامانه ثبت‌نام کنند
معاون برنامه‌ریزی فرماندار گرگان از سهمیه 140 میلیارد ریالی این شهرستان از تسهیلات مشاغل خانگی خبر داد و گفت: متقاضیان برای دریافت این تسهیلات در سامانه ثبت نام کنند. 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری گرگان، دکتر محمدعلی طبرسا در دیدار با رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی این شهرستان اظهار کرد: یکی از برنامه‌های اولویت‌دار دولت سیزدهم و به تبع آن فرمانداری شهرستان گرگان برنامه‌ریزی، جذب سرمایه‌گذاری و تسهیل شرایط برای ایجاد فرصت‌های شغلی است.
معاون برنامه‌ریزی و توسعه مدیریت فرمانداری گرگان گفت: سال گذشته سهم اشتغال این شهرستان 6 هزار و 500 نفر بود که بیش از 90 درصد آن محقق شد و هدف امسال ما تحقق کامل برش شهرستانی خواهدبود.
وی درباره اختصاص تسهیلات اشتغالزایی به متقاضیان هم افزود: از محل منابع تسهیلات مشاغل خانگی 140 میلیارد ریال برای شهرستان گرگان پیش‌بینی شده است که متقاضیانِ استفاده از این تسهیلات، باید در سامانه‌ای که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی طراحی کرده است، ثبت نام کنند.
دکتر طبرسا خاطرنشان کرد: در حال حاضر حدود 15 میلیارد ریال از این تسهیلات برای سرعت‌بخشی به روند پرداخت‌ها در اختیار دستگاه‌های اجرایی شهرستان قرار گرفته است.
وی با بیان اینکه دولت زمینه برخورداری 509 رسته شغلی را از تسهیلات مشاغل خانگی فراهم کرده است، افزود: تسهیلات مشاغل خانگی از طریق بانک‌های توسعه تعاون، رفاه و پست بانک به متقاضیان پرداخت خواهد شد.


ارسال کننده خبر : فرمانداری گرگان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : گرگان
  • بازدید : 47
  • کد خبر : 94455