عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته بسیج


برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته بسیج

برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته بسیج

همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته بسیج با حضور سقلی فرماندار گمیشان، اخلی فرمانده سپاه شهرستان ، دیگرمسئولین شهرستان و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری گمیشان همایش پیاده روی خانوادگی  طبق برنامه از پارک حسین شهید شهر گمیش تپه تا سالن معلم گمیش تپه برگزار شد، سقلی فرماندار گمیشان در پایان مراسم در حضور جمع کثیری از شهروندان طی سخنانی در خصوص گرامی داشت هفته بسیج برگزاری اینگونه مراسم را که موجب شور و نشاط اجتماعی می شود را ستود و از بسیجیانی که موجب برگزاری اینگونه مراسم می شوند تقدیر و تشکر نمود.

سقلی در ادامه افزوداز فرمان تاریخی حضرت امام(ره) مبنی بر تشکیل بسیج مستضعفین تابه امروز این نیروی مردمی، منشا خدمات بسیار ارزنده ای درسطح کشور و همچنین شهرستان بوده است که نمونه های اخیر آن در شهرستان می توان کمک در حادثه سیل سال 98 شهرستان، واکسیناسیون کرونا ، توزیع بسته های معیشتی تحت عنوان کمک های مومنانه درسطح شهرستان و ایران اسلامی که مقام رهبری حضرت آیت الله خامنه ای به این موضوع اشاره نموده اند و کمک های مومنانه را موجب خشم دشمنان دانستند.    

در بخش دیگر از سخنان فرماندار گمیشان افزود: با توجه به جنگ ترکیبی که دشمنان نظام اسلامی آغاز نموده اند و به اغتشاش و هنجار شکنی درسطح جامعه دامن می زنند بایستی همه دستگاه ها در برگزاری برنامه های هفته بسیج تلاش و همت نمایند  تا بار دیگرنقشه های پلید دشمن شکست بخورد.

فرماندار گمیشان افزود دشمنان انقلاب مطمئن باشند که طبق فرموده اخیر مقام معظم رهبری بساط این آشوبها برداشته خواهد شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان اظهار داشت با همه دشمنی ها دولت مردمی سیزدهم اقدامات مهمی در یک ماه اخیر انجام داده است این اقدامات درحوزه دفاعی و فضایی همچون پرتاب ماهواره قائم و موشک بالستیک فراصوت می باشد و در بخش  زیر ساخت های حمل و نقل  بهره برداری از راه آهن زاهدان خاش می باشد.

 شایان ذکر است در پایان مراسم قرعه کشی و اهدای جوایز همایش پیاده روی انجام شد.


 

برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته بسیج

 

برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته بسیج

 

برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی به مناسبت هفته بسیج

 


ارسال کننده خبر : فرمانداری گمیشان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : گمیشان
  • بازدید : 124
  • کد خبر : 97195