عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » دیدار فرماندار با فرمانده سپاه شهرستان مینودشت


دیدار فرماندار با فرمانده سپاه شهرستان مینودشت

دیدار فرماندار با فرمانده سپاه شهرستان مینودشت

فرماندار شهرستان به همراه امام جمعه، معاونین فرمانداری واعضای شورای تامین شهرستان با حضور در ناحیه مقاومت بسیج سپاه مینودشت، اقدام پارلمان اروپا مبنی بر صدور قطعنامه علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان مینودشت؛ محمد تقی قزل سفلی فرماندار شهرستان مینودشت در این دیدار با اشاره به فرمایش حضرت امام خمینی (ره ) که فرمودند من سپاه پاسداران را بسیار عزیز و گرامی می دارم افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دستاوردبزرگ نظام،بازوی قدرتمندولایت و بزرگترین نهاد ضد تروریست در جهان است که نقش کلیدی در امنیت کشورومنطقه دارند.

وی گفت:اقدام سخیف اتحادیه اروپا مصداق بارز دخالت در امور کشورهاو خلاف موازین حقوقی نظام بین المللی می باشد.

وی افزود: عنوان تروریسم زیبنده خود دولت‌های اروپایی است و همه دنیااذعان دارند که دست این کشورها به خون ملت های مظلوم آلوده است وامروز اقدام دول اروپایی برعلیه سپاه پاسداران ازروی قدرت نیست بلکه نشان دهنده استیصال،عجزوناتوانی آنان درمقابل ملت بزرگ ایران است.

فرماندارمینودشت در پایان برای همه پاسداران عزیز که از ارزش‌های اسلام وانقلاب اسلامی وهمچنین حریم امامت وولایت وامنیت کشور دفاع می کنند آرزوی صحت، سلامتی، موفقیت و بهروزی نمودند.

 


ارسال کننده خبر : فرمانداری مینودشت
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : مینودشت
  • بازدید : 65
  • کد خبر : 98815