عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » طراحی سامانه‌های هوشمند نظارت بر بازار گلستان

استاندار گلستان در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان خبر داد:

طراحی سامانه‌های هوشمند نظارت بر بازار گلستان

برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید.

طراحی سامانه‌های هوشمند نظارت بر بازار گلستان

استاندار گلستان گفت: با بهره‌گیری از توان شرکت‌های دانش بنیان بومی استان سامانه هوشمند نظارت بر بازار طراحی و وارد چرخه خدمت شود.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری گلستان، علی‌محمد زنگانه عصر امروز شنبه ۸ آبان در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان اظهار کرد: یکی از راهکارهای حذف دلال و واسطه از بازار، افزایش سطح نظارت‌ها و استفاده از سامانه‌های هوشمند و نظارت هوشمند است.
وی اضافه کرد: در بهره‌گیری از سامانه‌های هوشمند و استفاده از ابزار روز برای بهبود نظارت و عملکرد، اولویت جدی استفاده از توان شرکت‌های بومی به ویژه شرکت‌های دانش بنیان است.
استاندار گلستان در بخش دیگری از سخنان خود با تقدیر از تلاش تولیدکنندگان مرغ و تخم مرغ در ثبات بازار تصریح کرد: با رایزنی‌های انجام شده و حمایت و پشتیبانی مجمع نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی سهمیه ارسالی مرغ گلستان برای تهران ۵۰ تن کاهش یافته و به ۲۰۰ تن رسیده است.
دکتر زنگانه افزود: این امر باعث می‌شود فرصت بازاریابی برای تولیدکنندگان افزایش یافته و حتی شرایط بازار استان نیز بهبود یابد.
وی به تاثیرات مثبت اجرای طرح عادلانه‌سازی نظام پرداخت یارانه اشاره کرد و گفت: در چنین بازاری، تولیدکنندگان درصدد این هستند با بهبود کیفیت کالای تولیدی و ارائه قیمت معقولانه، بازار خرید و فروش را از آن خود کنند.
استاندار گلستان به نقش بسیار مهم نظارت بر بازار اشاره و تاکید کرد: تمامی دستگاه‌های نظارتی در موضوع بازار بخصوص بازار کالاهای اساسی باید نظارت‌های مستمر و موثر خود را ادامه داده و از تمام ظرفیت‌های موجود استفاده کنند
دکتر زنگانه بر نقش مهم بسیج در کمک به سیستم نظارتی اشاره کرد و گفت: این عزیزان همیشه یاور مردم و یاری دهنده اقشار مختلف در زمان بحران و مشکلات بوده‌اند.
وی افزود: امید داریم بتوانیم با بهره‌گیری از توان موجود و ظرفیت‌های قانونی و تصمیم‌های به موقع و موثر، شرایط بازار را متناسب و پایدار حفظ کنیم.

طراحی سامانه‌های هوشمند نظارت بر بازار گلستان

 

طراحی سامانه‌های هوشمند نظارت بر بازار گلستان

 


تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .