عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » افتتاح و کلنگ زنی متمرکز 7 پروژه صنعت آب گلستان با برنامه ویدئو کنفرانسی ریاست جمهور


افتتاح و کلنگ زنی متمرکز 7 پروژه صنعت آب گلستان با برنامه ویدئو کنفرانسی ریاست جمهور

 

 

 

افتتاح و کلنگ زنی متمرکز 7 پروژه صنعت آب گلستان با برنامه ویدئو کنفرانسی ریاست جمهور

 مراسم افتتاح و کلنگ زنی متمرکز پروژه های صنعت آّب گلستان با حضور وزیر نیرو و برنامه ویدئو کنفرانسی ریاست جمهور دکتر روحانی در سد نرماب شهرستان مینودشت برگزار شد.

 

در این برنامه متمرکز افتتاح که به صورت ویدئو کنفرانس با حضور رئیس جمهور برگزار شد، دکتر اردکانیان اظهار کرد: امروز مجتمع آبرسانی روستائی را در غرناوه افتتاح کردیم.
همچنین به نمایندگی در شورای اداری در 4 شهرستان کلاله و مینودشت، مراوه تپه وگالیکش شرکت کردم که گزارش آن را مطرح میکنم.

وزیر نیرو افزود: شبکه های آبیاری وزهکشی بر اساس ابعاد و نوع ماموریت به 4 درجه تقسیم می شوند که درجه های یک و دو اصلی است و 3 و 4 فرعی که اجرای شبکه های اصلی توسط وزارت نیرو انجام می شو.امروز عملیات آغاز بهره برداری و اجرای کلنگ زنی را در بخش شبکه های زهکشی وآبیاری استان گلستان داریم.

وی بیان کرد: پروژه آغاز بهره برداری 10 هزار هکتار عملیات زهکشی اراضی در منطقه گمیشان، بندرترکمن و آق قلا از پروژه های قابل بهره برداری در سفر امروز بود.پروژه بعدی، آغازبهره برداری 7 هزار هکتار شبکه های آبیاری و زهکشی قر ه سو – زرین گل شهرستان علی آباد است. آخرین پروژه بهره برداری، سدلاستیکی گنبد و طرح آبرسانی به شهر گرگان که بخشی از نیازهای این شهر را تامین می کند و از وعده های سفر قبلی بود.

طرح بزرگ آبرسانی به شهرها وروستاهای مرزی مراوه تپه، کلاله و مینودشت و گالیکش از دیگر طرح های آغاز عملیات اجرایی در امروز بود.که این طرح ، علاوه بر 4 شهر 130 روستا را هم مشروب می کند و 556 هزار نفر از این نعمت برخوردا ر می شوند.تامین آب این طرح از سد نرماب است که این 2 پروژه با هم همزمان پیش می رود. امید داریم بتوانیم در سال 99 سد نرماب را آبگیری کنیم.

افتتاح و کلنگ زنی متمرکز 7 پروژه صنعت آب گلستان با برنامه ویدئو کنفرانسی ریاست جمهور

 

 

 

 


نام دستگاه ارسال کننده خبر : شرکت آب منطقه ای گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس1
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0