عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » افتتاح و تکمیل ۴۰ پروژه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در گرگان

شهردار گرگان خبر داد:

افتتاح و تکمیل ۴۰ پروژه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در گرگان

افتتاح و تکمیل ۴۰ پروژه به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در گرگان

 

شهردار گرگان با بیان این که به مناسبت چهلمین سال انقلاب، ستاد بزرگداشتی در شهرداری تشکیل شد، گفت: افتتاح، بازسازی، رونمایی و کلنگ زنی ۴۰ پروژه در این ایام توسط شهرداری انجام می شود.

عبدالرضا دادبود اظهار کرد: در شهرداری گرگان ستاد بزرگداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب تشکیل شد که ریاست آن بر عهده شهردار است.
وی با بیان این که دبیر ستاد، روابط عمومی شهرداری گرگان است، افزود: تمام معاونان و روسای سازمان های تابعه شهرداری به اتفاق مسئول پیگیری های ویژه، امور مالی، برنامه ریزی و حراست اعضای ستاد را تشکیل می دهند.
دادبود ادامه داد: مسائل و مباحث مختلف در این ستاد مطرح و سه بخش مصوب شد.
وی در خصوص این سه بخش چنین توضیح داد: افتتاح، تکمیل، بهسازی، بازسازی، رونمایی و کلنگ زنی ۴۰ پروژه در چهلمین بهار انقلاب صورت خواهد گرفت.
ساخت ۴۰ المان زیباسازی در گرگان
شهردار گرگان اضافه کرد: همچنین به مناسبت چله انقلاب، زیباسازی و فضاسازی شهری را در دستور کار قرار دادیم و ۴۰ المان زیباسازی شهری به همین مناسبت خواهیم ساخت.
وی بیان کرد: در حال برنامه ریزی برای ۴۰ جنبش محله ای هستیم تا آن را در راستای شعار شهرداری که مشارکت پذیری و محله محوری است، اجرا کنیم.
شهردار گرگان گفت: سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و معاونت خدمات شهری شهرداری مأمور شدند تا پیگیری های جنبش محله ای را انجام دهند.
وی تأکید کرد: کمیته های مختلف برای پیگیری های امورات تشکیل و مقرر شده اعضا گزارشات خود را ارائه کنند تا برنامه ها تا ایام بهمن اجرا شود.


تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0