عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » تسریع در اجرای پروژه‌های عمرانی و خدماتی اولویت کار مدیران باشد

شهردار گرگان:

تسریع در اجرای پروژه‌های عمرانی و خدماتی اولویت کار مدیران باشد

تسریع در اجرای پروژه‌های عمرانی و خدماتی اولویت کار مدیران باشد
شهردار گرگان گفت: تسریع در اجرای پروژه‌های عمرانی و خدماتی در گرگان باید اولویت کار مدیران در شهرداری گرگان باشد.
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی شهرداری گرگان، عبدالرضا دادبود ظهر امروز در بازدید از پروژه‌های در دست اجرا و پیش‌روی شهرداری گرگان اظهار کرد: کار در شهرداری هیچگاه تعطیل نخواهد شد و کارکنان شهرداری در قسمت‌های مختلف به صورت 24 ساعته در راستای خدمت به مردم تلاش خواهند کرد.
وی ادامه داد: تسریع در پروژه‌های عمرانی و خدماتی در شهر باید در دستور کار مدیران قرار گیرد و به صورت دائم موضوعات پیگیری شده و به نتیجه برسد.
شهردار گرگان در بازدید از پروژه احیا بافت تاریخی گرگان تاکید کرد: بافت تاریخی گرگان بافت ارزشمند با ظرفیت گردشگری بسیار بالا است و انتظار است مدیران مرتبط با این پروژه با ساسیت و ظرافت بالایی کار را پیگیری کنند.
دادبود از همکاری و تعامل مردم در اجرای این پروژه تقدیر کرد و در گفت‌وگو با بخشی از شهروندان حاضر در کوچه‌های محله سرچشمه، گفت: پروژه کف‌سازی مرکز این محله بخشی از احیای بافت تاریخی گرگان است که می‌تواند نمای بسیار زیبایی را در این منطقه ایجاد کند.
وی اضافه کرد: انتقال تیرهای چراغ برق در کوچه‌های این منطقه به صورت کامل توسط شهرداری گرگان انجام شده و این تیرهای برق مدت‌ها بود که برای شهروندان مشکلاتی را ایجاد می‌کرد که با تلاش شهرداری گرگان عملیات انتقال آن انجام شد.
شهردار گرگان همچنین به همکاری دستگاه‌ها و ادارات همسو با پروژه‌های شهرداری گرگان همانند ادارات برق، آب و گاز اشاره و تاکید کرد: بدون شک پروژه‌های بزرگ در شهر نیازمند حرکت همانگ تمامی سازمان‌ها است.
دادبود از نگاه همراهانه شورای اسلامی شهر گرگان و فرمانداری گرگان در اجرای پروژه‌های عمرانی در شهر تقدیر کرد و گفت: قطعا خدمت‌رسانی به شهروندان گرگانی که لایق بهترین‌ها هستند با عظم جمعی و تلاش مجاهدانه و شبانه‌روزی رقم خواهد خورد و در این راستا مجموعه شهرداری گرگان با تمام توان در خدمت شهروندان است.

تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0