عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

استاندار گلستان در دیدار با نمایندگان ادوار مجلس شورای اسلامی استان ؛

تلاش ما ارتقا درآمد سرانه استان به میانگین درآمد سرانه ملی است

تلاش ما ارتقا درآمد سرانه استان به میانگین درآمد سرانه ملی است استاندار گلستان اظهار کرد: درآمد ناخالص استان در انتهای سال گذشته 56 هزار میلیارد تومان بود که بر اساس آن درآمد سرانه مردم استان نصف درآمد سرانه میانگین کشوری است و تلاش داریم در افق 1404 درآمد سرانه مردم استان را به میانگین ملی برسانیم و برای این هدف باید درآمد ناخالص استان را به 112 هزار میلیارد تومان برسانیم و سرمایه گذاری 225 هزار میلیارد تومانی انجام دهیم.
کد خبر: 92784

آغاز طرح نظارتی ضربتی بر فعالیت نانوایی‌ها در گلستان

آغاز طرح نظارتی ضربتی بر فعالیت نانوایی‌ها در گلستان معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان از آغاز طرح ضربتی نظارت بر فعالیت نانوایی‌ها در گلستان خبر داد.
کد خبر: 92718
به مناسبت هفته روابط عمومی و ارتباطات ؛

همایش روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان گلستان برگزار شد

همایش روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان گلستان برگزار شد به مناسبت هفته روابط عمومی و ارتباطات، همایش روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان گلستان با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار، مدیران ستادی و مدیران روابط عمومی دستگاه ها برگزار شد.
کد خبر: 92660

برخورد با تخلفات آرد و نان قاطعانه خواهد بود

برخورد با تخلفات آرد و نان قاطعانه خواهد بود معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان گفت: در برخورد با تخلفات آرد و نان قاطع خواهیم کبود و در این موضوع با هیچ فردی تعارف نداریم.
کد خبر: 92656
استاندار گلستان در بازدید از روستای وامنان شهرستان آزادشهر؛

تعمیم الگوی مردم محور روستای وامنان به پیشرفت جوامع روستایی کمک می کند

تعمیم الگوی مردم محور روستای وامنان به پیشرفت جوامع روستایی کمک می کند استاندار گلستان اظهار کرد: تعمیم روستا محور و تعمیم تجربه مردم محور و مبتنی بر مشارکت های مردمی در روستاهایی با اقلیم مشابه در شهرستانهای آزادشهر، مینودشت و گالیکش به رشد و توسعه آنها کمک می کند.
کد خبر: 92632
استاندار گلستان در آیین نکوداشت شاعر و عارف ایرانی ترکمن مختومقلی فراغی؛

مختومقلی همواره برادران دینی خود را به وحدت و همدلی دعوت کرده است

مختومقلی همواره برادران دینی خود را به وحدت و همدلی دعوت کرده است   استاندار گلستان اظهار کرد: مختومقلی فراغی شاعر شهیر و عارف بلند مرتبه به عنوان یک شخصیت و مصلح اجتماعی همواره برادران دینی خود را به همدلی و وحدت دعوت کرده است.
کد خبر: 92625
استاندار گلستان در دیدار با سفیر ترکمنستان در ایران:

امضای یک سند جامع همکاری بلند مدت موجب گسترش همکاری های ایران و ترکمنستان خواهد شد

امضای یک سند جامع همکاری بلند مدت موجب گسترش همکاری های ایران و ترکمنستان خواهد شد استاندار گلستان با تأکید بر اینکه گسترش همکاری ها میان ایران و ترکمنستان، هم به نفع هر دو ملت و هم منطقه است، اظهار کرد: امیدواریم دو کشور بتوانند در یک سند جامع همکاری بلند مدت، گام های بلندی را در جهت گسترش همکاری ها بیش از گذشته بردارند.
کد خبر: 92611
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان:

مردمی‌سازی یارانه مصداق حرکت به سمت عدالت است

مردمی‌سازی یارانه مصداق حرکت به سمت عدالت است معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان گفت: طرح مردمی‌سازی و پرداخت عادلانه یارانه مصداق بارز حرکت در مسیر عدالت است.  
کد خبر: 92602
استاندار گلستان در نخستین اجلاس روسای شوراهای اسلامی استان های سراسر کشور؛

گلستان آمادگی اجرای طرح های آزمایشی در حوزه شوراها را دارد

گلستان آمادگی اجرای طرح های آزمایشی در حوزه شوراها را دارد استاندار گلستان با اشاره به ظرفیت ها و توانمندی های موجود در استان اظهار کرد: استان ما آمادگی اجرای طرح های آزمایشی در حوزه شوراها را دارد و طرح هایی همچون تمرکز زدایی می تواند به رشد و پیشرفت شوراها کمک کند.
کد خبر: 92566

پیام استاندار گلستان به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

پیام استاندار گلستان به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی استاندار گلستان با صدور پیامی، 27 اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط عمومی را فعالان و تلاشگران عرصه اطلاع رسانی تبریک گفت.
کد خبر: 92539

برگزاری جلسه مشترک شورای سازمان همیاری شهرداری ها و شورای مدیریت پسماند استان

برگزاری جلسه مشترک شورای سازمان همیاری شهرداری ها و شورای مدیریت پسماند استان جلسه مشترک شورای سازمان همیاری شهرداری ها و شورای مدیریت پسماند استان با حضور استاندار گلستان برگزار شد.
کد خبر: 92522

آغاز طرح نظارتی ضربتی بر فعالیت نانوایی‌ها در گلستان

آغاز طرح نظارتی ضربتی بر فعالیت نانوایی‌ها در گلستان معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان از آغاز طرح ضربتی نظارت بر فعالیت نانوایی‌ها در گلستان خبر داد.
کد خبر: 92718
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان:

مردمی سازی یارانه مورد تائید احزاب و کارشناسان است

مردمی سازی یارانه مورد تائید احزاب و کارشناسان است معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان با اشاره به اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه ها توسط دولت گفت: راجع به این اقدام دولت، تمام گروه‌های سیاسی و اقتصادی مهر تایید می‌زنند، در نوع اجرا نقد دارند اما اصل را نفی نمی‌کنند چون نسبت به اهمیت و ارزش آن مطلع هستند 
کد خبر: 92676

خروج هر نوع گندم از گلستان ممنوع است

خروج هر نوع گندم از گلستان ممنوع است معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان گفت: خروج هرگونه گندم از گلستان ممنوع است و به هیچ فرد یا نهادی اجازه خروج گندم از گلستان را نخواهیم داد.  
کد خبر: 92657

برخورد با تخلفات آرد و نان قاطعانه خواهد بود

برخورد با تخلفات آرد و نان قاطعانه خواهد بود معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان گفت: در برخورد با تخلفات آرد و نان قاطع خواهیم کبود و در این موضوع با هیچ فردی تعارف نداریم.
کد خبر: 92656

نقش روابط عمومی‌ها، سربازی در جنگ روایت‌ها است

نقش روابط عمومی‌ها، سربازی در جنگ روایت‌ها است معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان گفت: ما امروز بیش از آنکه درگیر جنگ اقتصادی باشیم درگیر جنگ روایت‌ها شده‌ایم و نقش روابط عمومی‌ها، سربازی در جنگ روایت‌ها است.
کد خبر: 92658
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار گلستان؛

احداث یک زمین چمن مصنوعی در شهرستان مراوه تپه

احداث یک زمین چمن مصنوعی در شهرستان مراوه تپه   معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار گلستان با بیان اینکه ورزش یکی از اساسی و پایه ای ترین راهکار های حل مسائل و معضلات اجتماعی است و حمایت از آن یک وظیفه است، بیان داشت: در سفر پرخیر و برکت دکتر رئیسی رئیس جمهور به استان، احداث یک زمین چمن مصنوعی فوتبال برای شهرستان مراوه تپه در نظر گرفته شد.  
کد خبر: 92690
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار در جلسه شورای فرهنگ عمومی :

ارتقاء فرهنگ عمومی با گفتمان سازی فرهنگ امکان پذیر خواهد بود

ارتقاء فرهنگ عمومی با گفتمان سازی فرهنگ امکان پذیر خواهد بود  معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گفت: ارتقاء فرهنگ عمومی با گفتمان سازی فرهنگی، کار گسترده با نگاهی چند بعدی و همچنین استفاده از همه ظرفیت‌های سخت افزاری و نرم افزاری امکان پذیر خواهد بود.
کد خبر: 92716

سفیر ترکمنستان به همراه معاون استاندار از گمرک و راه آهن اینچه برون بازدید کرد

سفیر ترکمنستان به همراه معاون استاندار از گمرک و راه آهن اینچه برون بازدید کرد   احمد کاکابایوویچ قربانوف سفیر ترکمنستان و هیت همراه در بازدید از گمرک و راه آهن اینچه برون و نشست با معاون توسعه مديريت و منابع استاندار که با هدف گسترش روابط انجام شد، چشم انداز روابط ایران و ترکمنستان را خوب توصیف کرد.  
کد خبر: 92692
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان:

مردمی‌سازی یارانه مصداق حرکت به سمت عدالت است

مردمی‌سازی یارانه مصداق حرکت به سمت عدالت است معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان گفت: طرح مردمی‌سازی و پرداخت عادلانه یارانه مصداق بارز حرکت در مسیر عدالت است.  
کد خبر: 92602
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار در جلسه شورای اطلاع رسانی استان :

ساختار قانونمند شورای اطلاع رسانی در جهت راهبری افکار عمومی و آگاهی بخشی به مردم است

ساختار قانونمند شورای اطلاع رسانی در جهت راهبری افکار عمومی و آگاهی بخشی به مردم است  معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گفت : ساختار قانونمند شورای اطلاع رسانی در جهت راهبری افکار عمومی و آگاهی بخشی به مردم است و مصوبات آن برای همه دستگاه‌ها ها لازم الاجرا است.  
کد خبر: 92715
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان:

مردمی‌سازی پرداخت یارانه مسیر فساد را می‌بندد

مردمی‌سازی پرداخت یارانه مسیر فساد را می‌بندد معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان گفت: مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه مسیرهای فساد و رانت را می‌بندد.
کد خبر: 92530

استقرار میز خدمت در روستای حاجی قوشان/ رسیدگی به مسائل مردم ۵ روستای شهرستان گنبدکاووس

استقرار میز خدمت در روستای حاجی قوشان/ رسیدگی به مسائل مردم ۵ روستای شهرستان گنبدکاووس معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس با اشاره به اهداف سفرهای رییس جمهوری در حل مشکلات مردم افزود: در راستای اهداف جهادی و انقلابی دولت میز خدمت در روستاها برای حل مسائل مردم استقرار می یابد .
کد خبر: 92749
فرمانداری گنبد کاووس
معاون استاندار و فرماندارویژه گنبدکاووس:

نظام مسائل پزشکی شهرستان گنبدکاووس باید احصا شود

نظام مسائل پزشکی شهرستان گنبدکاووس باید احصا شود معاون استاندار وفرماندار ویژه گنبدکاووس در نشست مشترک با اعضای شورای نظام پزشکی این شهرستان با تاکید بر احصاء نظام مسائل پزشکی گفت: مطالبات بخش درمان را در قالب نظام مسائل باید مطرح و حل کنیم.
کد خبر: 92748
فرمانداری گنبد کاووس

فرماندار مینودشت بر لزوم اقناع مردم در اجرای طرح توزیع عادلانه یارانه‌ها تاکید کرد

فرماندار مینودشت بر لزوم اقناع مردم در اجرای طرح توزیع عادلانه یارانه‌ها تاکید کرد  فرماندار مینودشت اصلاح ارز ترجیحی را برای نظام و کشور یک ضرورت دانست و بر لزوم اقناع‌سازی مردم در راستای اجرای مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها تاکید کرد.
کد خبر: 92751
فرمانداری مینودشت
فرماندار بندرگز :

کلیه امکانات نظارتی شهرستان بندرگز در رصد بازار بسیج شود

کلیه امکانات نظارتی شهرستان بندرگز در رصد بازار بسیج شود فرماندار بندرگز گفت: در اجرای طرح کارشناسی دولت در هدفمندی یارانه‌ها و مردمی کردن تخصیص ارز ترجیحی به کالاهای اساسی، کلیه امکانات نظارتی شهرستان در رصد بازار بسیج شود.
کد خبر: 92737
فرمانداری بندرگز
معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه:

بازید سرزده معاون فرماندار ویژه گنبدکاووس از خبازی های سطح شهر

بازید سرزده معاون فرماندار ویژه گنبدکاووس از خبازی های سطح شهر معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری ویژه به ‌اتفاق مدیر جهاد کشاورزی ، روسای ادارات صمت  ، غله و تعزیرات حکومتی شهرستان بصورت سرزده از خبازیهای نوع 1 و 2  بازدید بعمل آوردند و کیفیت نان، ساعت پخت و میزان آرد دریافتی ، کم فروشی ، تعطیلی خودسرانه خبازی ها را مورد بررسی قرار دادند.
کد خبر: 92747
فرمانداری گنبد کاووس
با حضور معاون استاندار و فرماندارویژه:

رکورددار پرتاب دیسک آسیا در رشته دومیدانی تجلیل شد

رکورددار پرتاب دیسک آسیا در رشته دومیدانی تجلیل شد در مراسمی با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه از فائزه دیبایی رکورددار پرتاب دیسک آسیا در رشته دومیدانی تجلیل شد.
کد خبر: 92746
فرمانداری گنبد کاووس

افتتاح مدرسه سه کلاسه در روستای چمانی بالا شهرستان مینودشت

افتتاح مدرسه سه کلاسه در روستای چمانی بالا شهرستان مینودشت  به مناسبت فرارسیدن سالروز آزادسازی خرمشهر قهرمان، مدرسه سه کلاسه زنده یاد مائده ممشلی در روستای چمانی بالا در بخش کوهسارات شهرستان مینودشت با حضور قزلسفلی فرماندار، مدیرکل نوسازی مدارس، مدیران و خیرین مدرسه ساز افتتاح شد.
کد خبر: 92750
فرمانداری مینودشت

بازدید از خبازیها و فروشگاههای زنجیره ای شهرستان رامیان

بازدید از خبازیها و فروشگاههای زنجیره ای شهرستان رامیان گشت مشترك اعضای کارگروه تنظیم بازار شهرستان با حضور رجبلو معاون فرماندار از واحدهای خبازي و فروشگاه هاي زنجيره ايي شهرهاي دلند وخان ببين در راستاي كنترل و پايش و نظارت بر ساعات كاري خبازان انجام گرفت
کد خبر: 92725
فرمانداری رامیان

بازدید سرزده فرماندار کلاله از خبازی های سطح شهر

بازدید سرزده فرماندار کلاله از خبازی های سطح شهر ساعت ۱۶ عصر امروز؛ فرماندار کلاله به‌اتفاق مدیر جهاد کشاورزی و بازرسان آرد و نان شهرستان بصورت سرزده از چند خبازی شهری بازدید بعمل آوردند و کیفیت نان، ساعت پخت و میزان آرد دریافتی خبازی ها را مورد بررسی قرار دادند.
کد خبر: 92721
فرمانداری کلاله
فرماندار بندرگز :

شوراهاي اسلامي و دهیاران نقش بسزايي در حفظ و تقويت حقوق مردم ايفاء مي‌ کنند

شوراهاي اسلامي و دهیاران نقش بسزايي در حفظ و تقويت حقوق مردم ايفاء مي‌ کنند فرماندار بندرگز گفت: اعضای شوراهاي اسلامي و دهیاران نقش بسزايي را در حفظ و تقويت حقوق مردم درحوزه هاي مختلف فرهنگي ، اجتماعي و اقتصادي در روستا ايفاء مي‌نمايند.
کد خبر: 92743
فرمانداری بندرگز
دهنوی درجلسه شورای اداری شهرستان علی آبادکتول:

طرح توزیع عادلانه یارانه‌ها قدرت خرید مردم را افزایش می‌دهد

طرح توزیع عادلانه یارانه‌ها قدرت خرید مردم را افزایش می‌دهد معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان گفت: طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها قدرت خرید مردم را افزایش می‌دهد.
کد خبر: 92701
فرمانداری علی آباد کتول

«کریم الله قائمی» و «عبدالصالح پاک» از مفاخر فرهنگی استان گلستان تجلیل شدند

«کریم الله قائمی» و «عبدالصالح پاک» از مفاخر فرهنگی استان گلستان تجلیل شدند آیین نکوداشت «کریم الله قائمی» و «عبدالصالح پاک» 2 تن از مفاخر فرهنگی استان گلستان با حضور جمعی از مسئولان و اهالی فرهنگ، ادب و هنر استان ، در تالار فخرالدین اسعد گرگانی برگزار شد.
کد خبر: 92730

شناسایی و توقیف ادویه جات با علامت استاندارد جعلی

شناسایی و توقیف ادویه جات با علامت استاندارد جعلی  سرپرست اداره کل استاندارد گلستان از شناسایی و توقیف ادویه جات با نشان استاندارد جعل شده در سطح بازار استان خبر داد.
کد خبر: 92670

هفته بیست چهارم و پایانی کورس پاییزه و زمستانه گنبدکاووس، برگزار شد

هفته بیست چهارم و پایانی کورس پاییزه و زمستانه گنبدکاووس، برگزار شد  هفته بیست چهارم و پایانی کورس پاییزه و زمستانه گنبدکاووس، برگزار شد .
کد خبر: 92669
معاون حمل و نقل گلستان:

کامیونداران حمل محموله های فله از بنادر جنوبی کشور فراخوان می شوند

کامیونداران حمل محموله های فله از بنادر جنوبی کشور فراخوان می شوند معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از رانندگانی که دارای کامیون های مناسب جهت حمل محمولات فله هستند، درخواست کرد که برای حمل کالاهای ضروری از بنادر جنوبی کشور هرچه سریع تر اقدام کنند.  
کد خبر: 92653

کشف و معدوم سازی 250 کیلوگرم گوشت قرمز فاسد در گرگان

کشف و معدوم سازی 250 کیلوگرم گوشت قرمز فاسد در گرگان  رئیس اداره دامپزشکی شهرستان گرگان از کشف، ضبط و معدوم سازی 250 کیلوگرم گوشت قرمز فاسد طی گشت مشترک با مرکز بهداشت و تعزیرات از مراکز عرضه فراورده خام دامی این شهرستان خبر داد.
کد خبر: 92640

هلال احمر استان گلستان پایلوت سامانه عملیات هوشمند

هلال احمر استان گلستان پایلوت سامانه عملیات هوشمند با راه اندازی سامانه جدید عملیات در جمعیت هلال احمر فرایند انجام ماموریت های امدادی هوشمند خواهد شد.
کد خبر: 92622

2 گلستانی در رقابت های کشتی آلیش قهرمانی آسیا

2 گلستانی در رقابت های کشتی آلیش قهرمانی آسیا  یک مربی و یک آلیش کار گلستانی به همراه تیم ملی جمهوری اسلامی ایران به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام شدند . 
کد خبر: 92607

یک گلستانی درتیم ملی بسکتبال بزرگسالان جمهوری اسلامی ایران

یک گلستانی درتیم ملی بسکتبال بزرگسالان جمهوری اسلامی ایران  سرپرست جدید تیم ملی بسکتبال بزرگسالان کشور از استان گلستان معرفی شد . 
کد خبر: 92594

دختر گلستانی فنی ترین تکواندوکار نونهال کشور

دختر گلستانی فنی ترین تکواندوکار نونهال کشور   دختران هوگوپوش نونهال گلستانی در مسابقات قهرمانی کشور 3 مدال طلا، برنز و نقره این رقابت هارا ازآن کردند . 
کد خبر: 92592

آغاز عملیات اجرایی پروژه آبرسانی ۲۲ روستا (مجتمع پیرواش) در شهرستان های گرگان و آق قلا

آغاز عملیات اجرایی پروژه آبرسانی ۲۲ روستا (مجتمع پیرواش) در شهرستان های گرگان و آق قلا  مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان گفت: عملیات اجرایی کلنگ زنی پروژه آبرسانی به ۲۲ روستای مجتمع پیرواش شهرستان گرگان در قالب پروژه های محرومیت زدایی با همکاری سازمان بسیج سازندگی سپاه نینوا استان آغاز شد.
کد خبر: 92652
در حمل و نقل محصولات کشاورزی:

درزگیری و چادرکشی ناوگان باری الزامی است

درزگیری و چادرکشی ناوگان باری الزامی است  رئیس اداره کالا اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از الزامی بودن درزگیری و چادرکشی ناوگان حمل گندم و جو به هنگام حمل و نقل این محصولات خبرداد و به رانندگان و کامیونداران استان تاکید کرد که برای جلوگیری از هدررفت محصولات به این مساله توجه جدی داشته باشند.
کد خبر: 92569
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان:

اتصال بانوان به زنجیره اشتغال با ایجاد نمایشگاه دائمی فروش دست سازه ها

اتصال بانوان به زنجیره اشتغال با ایجاد نمایشگاه دائمی فروش دست سازه ها  آزاده رجبی مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری گلستان از کارگاه های مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان گرگان بازدید کرد.
کد خبر: 92717
مدیرکل پدافند غیرعامل استان:

دامپزشکی یکی از سازمانهای مهم و پیشرو در بحث پدافند غیر عامل است

دامپزشکی یکی از سازمانهای مهم و پیشرو در بحث پدافند غیر عامل است مدیرکل پدافند غیرعامل استان گفت: دامپزشکی یکی از سازمانهای مهم و پیشرو در بحث پدافند غیر عامل است که در مقابل تهدیدات بیولوژیکی و تامین امنیت غذایی افراد جامعه نقشی مهم و حیاتی دارد.
کد خبر: 92648
مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری گلستان در همایش فرزندان، سرمایه های زندگی:

نشاط و شادابی جامعه به فرزندان خانواده وابسته است

نشاط و شادابی جامعه به فرزندان خانواده وابسته است    مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری گلستان در همایش فرزندان، سرمایه های زندگی، با بیان اینکه نشاط و شادابی جامعه به فرزندان خانواده وابسته است، گفت: کاهش نرخ باروری، باعث افزایش جمعیت میانسال و سالمند می شود و افزایش جمعیت کهنسال که نیازمند دریافت خدمات مناسب سالمندی هستند، دچار خدشه و آسیب می گردد، ضمن اینکه عدم وجود نیروی جوان ،مانع پویایی و نشاط جامعه می شود.
کد خبر: 92633

نشست مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان با اعضای شورا و دهیار روستای کماسی

نشست مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان با اعضای شورا و دهیار روستای کماسی  مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان ضمن تشریح تصمیمات کشوری درخصوص اتباع خارجی جدیدالورود اظهار کرد: علاوه بر انجام اقدامات لازم در استان، مشکلات از طریق استان به مرکز اعلام گردیده است.
کد خبر: 92642
مدیر‌کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری گلستان:

مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها راهگشای مشکلات اقتصادی و معیشتی جامعه است

مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها راهگشای مشکلات اقتصادی و معیشتی جامعه است مدیر‌کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری گلستان با حضور در جمع نمایندگان احزاب و فعالان سیاسی شهرستان گالیکش گفت: امروز جمهوری اسلامی در جنگی ادراکی و شناختی قرار گرفته است و موثرترین راهکار در این جنگ، جهاد تبیین می‌باشد.
کد خبر: 92699
مدیرکل پدافند غیرعامل استان:

فرودگاه ها نقش بسزایی در کاهش بحران دارند

فرودگاه ها نقش بسزایی در کاهش بحران دارند مدیرکل پدافند غیرعامل استان در حاشیه بازدید از فرودگاه گرگان گفت: تقلیل آسیب‏ پذیری و کاهش خسارات و صدمات تأسیسات، تجهیزات و نیروی انسانی مراکز حیاتی، حساس و مهم نظامی و غیرنظامی کشور در برابر تهدیدات و عملیات دشمن، از مهم‏ترین اهداف پدافند غیرعامل می‏باشد.
کد خبر: 92558
باحضور بازرس کشوری دفاتر تسهیلگری؛

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی نحوه ارائه خدمات در دفاتر تسهیلگری در محلات حاشیه نشین

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی نحوه ارائه خدمات در دفاتر تسهیلگری در محلات حاشیه نشین جلسه هماهنگی و برنامه ریزی نحوه ارائه خدمات در دفاتر تسهیلگری در محلات حاشیه نشین به ریاست سرپرست اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی و باحضور خانم چهرازی، راهبر کشوری و مدیران موسسات دفاتر تسهیلگری برگزار شد.
کد خبر: 92526

دبیرخانه انتخابات سازمان های مردم نهاد فعال شد

دبیرخانه انتخابات سازمان های مردم نهاد فعال شد  به منظور پیگیری و بررسی انتخابات سازمان های مردم نهاد، دبیرخانه انتخابات به ریاست فرهاد سمیعی سرپرست اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و با حضور کارشناسان حوزه فعال شد.
کد خبر: 92491

ایجاد فهم مشترک و تلاش مجدانه لازمه حل چالش های حوزه زنان و خانواده است

ایجاد فهم مشترک و تلاش مجدانه لازمه حل چالش های حوزه زنان و خانواده است  مدیر کل امور زنان و خانواده استانداری گلستان گفت: جهت اقدام مناسب در زمینه های مطرح شده حوزه زنان، نیاز به ایجاد فهم مشترک و تلاش مجدانه می باشد تا چالش‌های حوزه زنان و خانواده مرتفع شود.
کد خبر: 92374

کلاس های مهارت آموزی فنی و حرفه ای کمک به معیشت خانواده های آسیب پذیر اتباع خارجی

کلاس های مهارت آموزی فنی و حرفه ای کمک به معیشت خانواده های آسیب پذیر اتباع خارجی مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی گفت: آموزش های فنی و حرفه ای، آموزشهای مهارتی و کاربردی ای هستند که میتوانند باعث ورود سریعتر سرپرست خانوار به بازار کار و اشتغال و درآمدزایی و در نتیجه کمک به معیشت خانواده های آسیب پذیر اتباع خارجی شود.    
کد خبر: 92345

بازدید سر زده مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی از دفاتر کفالت اتباع خارجی

بازدید سر زده مدیر کل امور اتباع و مهاجرین خارجی از دفاتر کفالت اتباع خارجی   به گزارش روابط عمومی اداره کل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان  "ابراهیم اسلانی" بازدید سر زده از دفاتر کفالت اتباع خارجی شهرستان گرگان داشت.    
کد خبر: 92341