عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

استاندار گلستان در جلسه ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا؛

تعداد بیماران کرونایی استان رو به افزایش است و همه مکلف به رعایت دستورالعمل ها هستند

تعداد بیماران کرونایی استان رو به افزایش است و همه مکلف به رعایت دستورالعمل ها هستند استاندار گلستان با اشاره به شیب افزایشی بیماری کرونا در استان اظهار کرد: تعداد بیماران کرونایی استان رو به افزایش است و به 686 بیمار رسیده و همه مکلف و موظف به رعایت دستورالعمل های بهداشتی، ترددی و حضور کارکنان هستند.
کد خبر: 82488
به مناسبت روز ارتش انجام شد؛

دیدار استاندار گلستان با ارشد نظامی آجا در استان

دیدار استاندار گلستان با ارشد نظامی آجا در استان  استاندار گلستان با همراهی جمعی از اعضای شورای تأمین، به مناسبت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، با سرهنگ سهراب اصغرزاده، ارشد نظامی آجا در استان های گلستان و مازندران و فرمانده تیپ ۲۳۰ ارتش در گلستان، دیدار کردند.
کد خبر: 82487

پیام تبریک استاندار گلستان به مناسبت روز ارتش جمهوری اسلامی

پیام تبریک استاندار گلستان به مناسبت روز ارتش جمهوری اسلامی استاندار گلستان در پیامی ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی را به دلاورمردان عرصه ایستادگی و مقاومت تبریک گفت و اظهار کرد: در طول تاریخ انقلاب ارتش به عنوان بخش ناگسستنی نظام همواره در کنار مردم بوده است و پشتیبانی از حکومت اسلامی را در اولویت خود قرار داده است.
کد خبر: 82463

دیدار استاندار گلستان با بیماران بیمارستان ۵ آذر و بازدید از دستگاه توموتراپی

دیدار استاندار گلستان با بیماران بیمارستان ۵ آذر و بازدید از دستگاه توموتراپی دکتر حق شناس استاندار گلستان با همراهی نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس و رییس دانشگاه علوم پزشکی از دستگاه پیشرفته توموتراپی درمان سرطان در بیمارستان ۵ آذر بازدید و همچنین با بیماران تحت درمان در این مرکز درمانی گفتگو کرد.
کد خبر: 82439

استفاده از پسآب شهری می تواند زمینه زراعت چوب را فراهم کند

استفاده از پسآب شهری می تواند زمینه زراعت چوب را فراهم کند استاندار گلستان اظهار کرد:استفاده از پسآب شهری می تواند زمینه زراعت چوب را فراهم کند و برای این اقدام نیاز است سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیارد تومانی جهت اجرای پروژه تصفیه خانه و شبکه انتقال صورت گیرد.
کد خبر: 82408
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استاندار گلستان:

موفقیت در سازمان‌ها به وجود منابع انسانی وابسته است

موفقیت در سازمان‌ها به وجود منابع انسانی وابسته است  سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استاندار گلستان، طی پیامی، ضمن تبریک روز ملی منابع انسانی، اظهار کرد: موفقیت در سازمان‌ها به وجود منابع انسانی وابسته است و مدیران باید با هم جهت‌سازی اهداف فردی و سازمانی، مهارت و انگیزه منابع انسانی را در مسیر تحقق اهداف سازمان به هم افزایی و بهره‌وری برسانند.
کد خبر: 82398

ثبت نام ۶۹۵۲ داوطلب شرکت در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا در استان گلستان

ثبت نام ۶۹۵۲ داوطلب شرکت در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا در استان گلستان  دبیر ستاد انتخابات استان گلستان اعلام کرد: در پایان مهلت هفت روزه ثبت نام از داوطلبان شرکت در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا در استان، در مجموع ۶۹۵۲ نفر ثبت نام نهایی شدند.
کد خبر: 82332
استاندار گلستان در نشست با روسای سازمان تبلیغات اسلامی استان:

استان گلستان به سمت توسعه زیرساختی در حال حرکت است

استان گلستان به سمت توسعه زیرساختی در حال حرکت است استاندار گلستان گفت: استان گلستان سال ۱۴۰۰ را با خبرهای خوشی آغاز کرد که امیدواریم با این اتفاقات، زیرساخت های استان در حد قابل توجهی تغییر یابد.
کد خبر: 82318
استاندار گلستان در جلسه شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان ؛

انتخابات پر شور و با حضور حداکثری توسعه استان و کشور را به همراه دارد

انتخابات پر شور و با حضور حداکثری توسعه استان و کشور را به همراه دارد استاندار گلستان با اشاره اهمیت انتخابات در نظام جمهوری اسلامی اظهار کرد: انتخابات پر شور و با حضور حداکثری توسعه استان و کشور را به همراه دارد و همراهی مردم به فرموده مقام معظم رهبری بسیاری از معضلات کشور را کاهش می دهد.
کد خبر: 82315
استاندار گلستان در دیدار بارییس سازمان اوقاف و امور خیریه ؛

همراهی اوقاف می تواند بسیاری از استعداد های استان را به فعلیت برساند

همراهی اوقاف می تواند بسیاری از استعداد های استان را به فعلیت برساند   استاندار گلستان با اشاره به ظرفیت های موجود در گلستان اظهار کرد: همراهی اوقاف می تواند بسیاری از استعداد های استان را به فعلیت برساند و زمینه شکوفایی ، رشد اقتصادی ، اشتغال و توسعه استان را به همراه داشته باشد.
کد خبر: 82305

ثبت نام ۱۴۰۵ داوطلب عضویت در شورای اسلامی روستا در ششمین روز ثبت نام استان گلستان

ثبت نام ۱۴۰۵ داوطلب عضویت در شورای اسلامی روستا در ششمین روز ثبت نام استان گلستان دبیر ستاد انتخابات استان گفت: در ششمین روز ثبت نام از داوطلبان شرکت در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا در استان گلستان، ۱۴۰۵ نفر ثبت نام نهایی شده اند.
کد خبر: 82319
سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استاندار گلستان:

موفقیت در سازمان‌ها به وجود منابع انسانی وابسته است

موفقیت در سازمان‌ها به وجود منابع انسانی وابسته است  سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استاندار گلستان، طی پیامی، ضمن تبریک روز ملی منابع انسانی، اظهار کرد: موفقیت در سازمان‌ها به وجود منابع انسانی وابسته است و مدیران باید با هم جهت‌سازی اهداف فردی و سازمانی، مهارت و انگیزه منابع انسانی را در مسیر تحقق اهداف سازمان به هم افزایی و بهره‌وری برسانند.
کد خبر: 82398
رییس ستاد انتخابات استان گلستان:

هیئت اجرایی مسئول رد یا تایید صلاحیت داوطلبان شوراهاست

هیئت اجرایی مسئول رد یا تایید صلاحیت داوطلبان شوراهاست رئیس ستاد انتخابات استان گلستان گفت: هیئتهای اجرایی شهرستانها به ریاست فرمانداران به کمک مستندات استعلامی از مراجع چهارگانه، مسئولیت تایید یا عدم تایید صلاحیت داوطلبان را بر عهده دارند.
کد خبر: 82156
رییس ستاد انتخابات استان گلستان:

فرآیند ثبت نام از داوطلبان انتخابات شوراهای روستایی و عشایری از امروز آغاز شد

فرآیند ثبت نام از داوطلبان انتخابات شوراهای روستایی و عشایری از امروز آغاز شد  رییس ستاد انتخابات استان گلستان از آغاز فرآیند ثبت نام از داوطلبان شرکت در انتخابات شوراهای روستایی و عشایری از امروز دوشنبه 16 فروردین خبر داد و گفت: این فرآیند به مدت یک هفته و تا روز یکشنبه 22 فروردین ادامه دارد.
کد خبر: 82118

رشد 14 درصدی بازدیدهای نظارتی از تأسیسات گردشگری گلستان نسبت به سال گذشته

رشد 14 درصدی بازدیدهای نظارتی از تأسیسات گردشگری گلستان نسبت به سال گذشته  معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر استان گلستان گفت: در ایام نوروز سال جاری 2 هزار و 450 بازدید نظارتی از تأسیسات گردشگری استان در راستای آمادگی و ارائه خدمات به مسافران و اطمینان از رعایت کامل موارد بهداشتی اجرایی شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 14 درصد رشد داشته است.
کد خبر: 82042
با رعایت پروتکل‌های بهداشتی؛

جشنواره نوروزی در روستای صوفی شیخ داز شهرستان کلاله برگزار شد

جشنواره نوروزی در روستای صوفی شیخ داز شهرستان کلاله برگزار شد  جشنواره نوروزی فرهنگ و اقتصاد روستای صوفی شیخ داز شهرستان کلاله با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان، نماینده مردم شرق گلستان در مجلس شورای اسلامی و مقامات و مسئولان استانی و شهرستانی با اجرای برنامه‌های متنوع و رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.
کد خبر: 81895

اجرای برنامه‌های جذاب در جشنواره نوروزی روستای قرانکلی جنگل کلاله

اجرای برنامه‌های جذاب در جشنواره نوروزی روستای قرانکلی جنگل کلاله  جشنواره نوروزی فرهنگ و اقتصاد روستا در روستای قرانکلی جنگل شهرستان کلاله با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان، نماینده مردم شرق گلستان در مجلس شورای اسلامی و مقامات و مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.
کد خبر: 81894

جشنواره نوروزی در روستای قزلجه آق امام آزادشهر برگزار شد

جشنواره نوروزی در روستای قزلجه آق امام آزادشهر برگزار شد  جشنواره نوروزی فرهنگ و اقتصاد روستا در روستای قزلجه آق امام بخش مرکزی شهرستان آزادشهر با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان و مقامات و مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.
کد خبر: 81890

ترویج کتابخوانی یکی از راهبردهای افزایش امید در جامعه است

ترویج کتابخوانی یکی از راهبردهای افزایش امید در جامعه است معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی استان گفت: ترویج کتابخوانی یکی از راهبردهای افزایش امید در جامعه است.
کد خبر: 81772
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان:

اولویت اصلی در سفرهای نوروزی، اجرای مصوبات ستاد ملی و استانی مبارزه با کرونا است

اولویت اصلی در سفرهای نوروزی، اجرای مصوبات ستاد ملی و استانی مبارزه با کرونا است  جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر استان گلستان باهدف تبیین وضعیت سفرهای نوروزی با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان برگزار شد.
کد خبر: 81680

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری معارفه شد

مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری معارفه شد در آیینی با حضور دکتر مکتبی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار، عبداللهی مشاور استاندار و جمعی از مدیران کل استانداری، علی اصغر میزایی به عنوان مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استان معارفه و از زحمات و تلاشهای محمد جواد پهلوانی سرپرست این اداره کل تقدیر بعمل آمد.
کد خبر: 81634
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار گلستان:

بزرگترین خدمت به فرزندان روی آوردن به آموزش های فنی و حرفه ای است

بزرگترین خدمت به فرزندان روی آوردن به آموزش های فنی و حرفه ای است  عزیزه امامی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری به همراه غیناقی مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری از کارگاه های آموزشی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران گرگان بازدید کرد.
کد خبر: 81412

دیدار و دلجویی فرماندار گالیکش با خانواده شهید و محرومین روستای فرنگ

دیدار و دلجویی فرماندار گالیکش با خانواده شهید و محرومین روستای فرنگ فرماندار گالیکش بهمراه بخشدار مرکزی و رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان با مادر شهید ملکان و مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی روستای فرنگ دیدار و دلجویی کردند.
کد خبر: 82510
فرمانداری گالیکش
فرماندار علی آبادکتول در جلسه ستاد کرونا:

وضعیت شهرستان علی آبادکتول از حیث بیماری کرونا همچنان نارنجی است

وضعیت شهرستان علی آبادکتول از حیث بیماری کرونا همچنان نارنجی است فرماندار علی آباد کتول اظهار داشت: وضعیت شهرستان طی هفته گذشته ثابت بوده و همچنان در وضعیت نارنجی قرار دارد که انشالله با نظارت مستمر و تلاش شبانه روزی اعضای ستاد کرونا شهرستان و با رعایت شیوه نامه های بهداشتی توسط شهروندان گرامی و مردم عزیز شهرستان، شرایط مجددا به وضعیت زرد تغییر رنگ دهد.
کد خبر: 82496
فرمانداری علی آباد کتول
فرماندار کردکوی:

پیشرفته ترین تجهیزات آنژیوگرافی در بیمارستان جراحی قلب کردکوی نصب می گردد

پیشرفته ترین تجهیزات آنژیوگرافی در بیمارستان جراحی قلب کردکوی نصب می گردد فرماندار کردکوی گفت: صبح امروز تجهیزات آنژیوگرافی به بیمارستان جراحی قلب گلستان تحویل شد.
کد خبر: 82493
فرمانداری کردکوی
رئیس شورای آموزش و پرورش کردکوی :

ایجاد مدرسه تیزهوشان در مقطع دبیرستان و در رشته علوم تجربی در کردکوی

ایجاد مدرسه تیزهوشان در مقطع دبیرستان و در رشته علوم تجربی در کردکوی  رئیس شورای آموزش و پرورش کردکوی خبر داد: در سال جاری تحصیلی دبیرستان تیزهوشان در رشته تجربی از دانش آموز نام نویسی می کند.
کد خبر: 82492
فرمانداری کردکوی
معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس:

از امروز به جای تذکر، اصناف متخلف پلمب خواهند شد/ اولویت اصلی ستاد کرونا سلامتی مردم است

از امروز به جای تذکر، اصناف متخلف پلمب خواهند شد/ اولویت اصلی ستاد کرونا سلامتی مردم است  معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس با اشاره به کفایت تذکرات به اصناف تخلف کننده از مصوبات ستاد کرونا، گفت: از امروز بدون مماشات با اصناف متخلف برخورد جدی شده و با پلمب رو به رو خواهند شد.
کد خبر: 82499
فرمانداری گنبد کاووس

از کادر درمان بیمارستان شهدای بندرگز تجلیل شد

از کادر درمان بیمارستان شهدای بندرگز تجلیل شد  در مراسمی با حضور امام جمعه و فرماندار بندرگز از کادر درمان و پرسنل بیمارستان شهدای شهرستان تجلیل شد.
کد خبر: 82490
فرمانداری بندرگز

بیش از 300 مورد گشت های نظارت بر فعالیت صنوف از آغاز محدودیت های جدید کرونایی در بندرگز

بیش از 300 مورد گشت های نظارت بر فعالیت صنوف از آغاز محدودیت های جدید کرونایی در بندرگز فرماندار بندرگز گفت : با قرمز شدن وضعیت کرونایی شهرستان و آغاز دور جدید محدودیت های فعالیت صنوف، بیش از 300 مورد گشت های نظارتی و بازرسی در شهرستان صورت گرفته است.  
کد خبر: 82489
فرمانداری بندرگز

رستوران ها فقط به صورت بیرون بر اجازه فعالیت دارند

رستوران ها فقط به صورت بیرون بر اجازه فعالیت دارند فرماندار مرکز استان گفت؛ تمامی رستوران ها در وضعیت قرمز کرونا در طول شبانه روز فقط به صورت بیرون بر مجوز فعالیت خواهند داشت که در صورت عدم تمکین تخلف محسوب می شود.   
کد خبر: 82511
فرمانداری گرگان
در دیدار مدیرکل غله با فرماندار مطرح گردید؛

سهمیه آرد خبازیهای شهرستان علی آبادکتول بهبود می بابد

سهمیه آرد خبازیهای شهرستان علی آبادکتول بهبود می بابد در راستای پیگیری وضعیت آرد شهرستان علی آباد کتول در خصوص بهبود کیفیت و سهمیه آرد خبازیهای شهرستان که در طی ماه جاری توسط فرماندار انجام گردیده بود، مدیرکل غله استان گلستان باحضور در فرمانداری، به بررسی این موضوع پرداخته و در خصوص وضعیت آرد استان و چگونگی توزیع سهمیه ها و بهبود سهمیه ارد شهرستان علی آباد کتول با فرماندار به گفتگو نشست.
کد خبر: 82495
فرمانداری علی آباد کتول

اولین جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان ترکمن در سال 1400 برگزار شد

اولین جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان ترکمن در سال 1400 برگزار شد  اولین جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان ترکمن در سال 1400 با حضور فرماندار و رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان ترکمن و سایر اعضا روز یک شنبه ۲۹ فروردین در محل فرمانداری برگزار شد.
کد خبر: 82504
فرمانداری بندرترکمن
فرماندار شهرستان کلاله:

پانزدهمین جشنواره ملی زیبایی اسب اصیل ترکمن در کلاله برگزار خواهد شد

پانزدهمین جشنواره ملی زیبایی اسب اصیل ترکمن در کلاله برگزار خواهد شد فرماندار کلاله در جلسه کمیته برنامه ریزی جشنواره اسب اصیل ترکمن گفت: پانزدهمین جشنواره ملی زیبایی اسب اصیل ترکمن با رعایت پروتکل های بهداشتی در روستای صوفیان کلاله برگزار خواهد می گردد.
کد خبر: 82469
فرمانداری کلاله

موافقت با 251 طرح سرمایه‌گذاری حوزه گردشگری در استان گلستان

موافقت با 251 طرح سرمایه‌گذاری حوزه گردشگری در استان گلستان  معاون سرمایه‌گذاری و تأمین منابع اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان از تصویب 251 طرح سرمایه‌گذاری حوزه گردشگری در کمیسیون فنی برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری استان در سال گذشته خبر داد.
کد خبر: 82505

اداره کل منابع طبیعی و آبخیز داری استان گلستان حائز رتبه سوم کشور شد

اداره کل منابع طبیعی و آبخیز داری استان گلستان حائز رتبه سوم کشور شد  اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان توانست مقام سوم را در میان ادارات کل منابع طبیعی و آبخیزداری کشور به خود اختصاص دهد.
کد خبر: 82484
در جلسه بررسی آبرسانی به شهرستان آزادشهر عنوان شد:

به مدار رساندن حداقل یک حلقه چاه تا تابستان 1400 برای تامین بخشی از شرب شهرستان آزادشهر

به مدار رساندن حداقل یک حلقه چاه تا تابستان 1400 برای تامین بخشی از شرب شهرستان آزادشهر  در جلسه بررسی مفصل آبرسانی به شهرستان آزادشهر با حضورمدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان ، فرماندار آزادشهر و مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان و مدیران و کارشناسان این سه دستگاه، مقرر شد تا تابستان سال جاری حداقل یک حلقه چاه آب شرب که نزدیک به خطوط انتقال این شهرستان است برای تامین بخشی از شرب این شهرستان وارد مدار آبرسانی شود.
کد خبر: 82477

دسترسی بیش از 567 خانوار گلستانی به شبکه ملی اطلاعات

دسترسی بیش از 567 خانوار گلستانی به شبکه ملی اطلاعات  مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان از اتصال 8 روستای شهرستان مینودشت به شبکه ملی اطلاعات خبر داد.
کد خبر: 82474

6 بنای دیگر در شهر تاریخی استرآباد(گرگان) در حال تبدیل به واحدهای اقامتی و پذیرایی است

6 بنای دیگر در شهر تاریخی استرآباد(گرگان) در حال تبدیل به واحدهای اقامتی و پذیرایی است  مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان گفت: 6 بنای تاریخی در شهر تاریخی استرآباد (گرگان) توسط بخش خصوصی در حال مرمت و احیا با کاربری گردشگری است.
کد خبر: 82472
رییس گروه رسانه و مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان:

مجوز 17 رسانه در سال 99 برای استان گلستان صادر شد

مجوز 17 رسانه در سال 99 برای استان گلستان صادر شد  رییس گروه رسانه و مطبوعات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، گفـت: در سال 99 برای استان گلستان، مجوز 17 رسانه صادر شد.
کد خبر: 82470

نشست مشترک مدیرعامل گازگلستان با دبیر مجمع نمایندگان استان

نشست مشترک مدیرعامل گازگلستان با دبیر مجمع نمایندگان استان در نشست مهندس علی طالبی مدیر عامل شرکت گاز استان گلستان و غلامعلی کوهساری نماینده شهرستانهای رامیان و آزادشهر در مجلس شورای اسلامی، در خصوص ادامه روند توسعه گازرسانی و خدمات رسانی در سطح شهرستان آزادشهر و رامیان تبادل نظر شد. 
کد خبر: 82453

دستگیری حفار غیرمجاز در حین ارتکاب جرم در تپه‌ای تاریخی در شهرستان علی‌آبادکتول

دستگیری حفار غیرمجاز در حین ارتکاب جرم در تپه‌ای تاریخی در شهرستان علی‌آبادکتول  فرمانده یگان حفاظت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گلستان از دستگیری حفار غیرمجاز حین ارتکاب جرم در تپه تاریخی ثبتی در شهرستان علی‌آبادکتول خبر داد.
کد خبر: 82471

بستر لازم برای توسعه اقتصاد دیجیتال در استان ایجاد شده است

بستر لازم برای توسعه اقتصاد دیجیتال در استان ایجاد شده است مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گلستان توسعه اقتصاد دیجیتال در استان را یکی از مهمترین دستاوردهای مهم اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات گلستان در سال گذشته عنوان کرد.
کد خبر: 82450

صدور 788 تاییدیه ایمنی آسانسور در گلستان

صدور 788 تاییدیه ایمنی آسانسور در گلستان  مدیرکل استاندارد گلستان گفت: در سال 1399، 788 آسانسور مورد بازرسی قرار گرفت و پس از اعلام نواقص و رفع تمامی آنها موفق به اخذ تاییدیه ایمنی شدند.
کد خبر: 82448
در سفر مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور به استان گلستان صورت گرفت :

بازدید مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از طرح های فاضلاب شهرستان آزادشهر

بازدید مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور از طرح های فاضلاب شهرستان آزادشهر  مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با سفر به استان گلستان از طرح های فاضلاب شهرستان آزادشهر بازدید بعمل آورد.
کد خبر: 82500

برگزاری اولین جلسه هماهنگی مجمع مشارکتهای مردمی مبارزه با کرونا

برگزاری اولین جلسه هماهنگی مجمع  مشارکتهای مردمی مبارزه با کرونا   اولین جلسه هماهنگی مجمع مشارکتهای مردمی مبارزه با کرونا با حضور نمایندگان دستگاههای اجرایی متولی صدور مجوز سمن و نماینده تشکلهای مردم نهاد با محوریت دو موضوع شکل گیری مجمع هماهنگی مشارکتهای مردمی در استان و برگزاری پویش مومنانه در 8 اردیبهشت مصادف با 15 ماه مبارک رمضان برگزار شد.
کد خبر: 82506

دیدار اعضای موسسه دوستداران طبیعت با مدیرکل امور اجتماعی وفرهنگی استانداری

دیدار اعضای موسسه دوستداران طبیعت با مدیرکل امور اجتماعی وفرهنگی استانداری اعضای موسسه دوستداران طبیعت با مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری دیدار و گزارشی از فعالیت های خود در حوزه فرهنگ سازی حفاظت از محیط زیست ارائه کردند.
کد خبر: 82457

ضرورت فعال شدن خانه سازمانهای مردم نهاد درهماهنگی و نظارت و کیفی سازی فعالیت سمن ها

ضرورت فعال شدن خانه سازمانهای مردم نهاد درهماهنگی و نظارت و کیفی سازی فعالیت سمن ها  مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان در جلسه تشکیل شورای مرکزی منتخبین سازمانهای مردم نهاد استان، بر ضرورت فعال شدن خانه سازمانهای مردم نهاد درهماهنگی و نظارت و کیفی سازی فعالیت سمن ها در استان تاکید کرد.
کد خبر: 82354

ثبت نام ۶۹۵۲ داوطلب شرکت در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا در استان گلستان

ثبت نام ۶۹۵۲ داوطلب شرکت در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا در استان گلستان  دبیر ستاد انتخابات استان گلستان اعلام کرد: در پایان مهلت هفت روزه ثبت نام از داوطلبان شرکت در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا در استان، در مجموع ۶۹۵۲ نفر ثبت نام نهایی شدند.
کد خبر: 82332

بازدید مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی از دفاتر خدمات کفالت، اقامت و اشتغال اتباع

بازدید مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی از دفاتر خدمات کفالت، اقامت و اشتغال اتباع مدیرکل امور اتباع و مهاجرین خارجی استانداری گلستان از دفاتر خدمات کفالت، اقامت و اشتغال اتباع خارجی گرگان بازدید کرد.
کد خبر: 82302

ثبت نام ۱۴۰۵ داوطلب عضویت در شورای اسلامی روستا در ششمین روز ثبت نام استان گلستان

ثبت نام ۱۴۰۵ داوطلب عضویت در شورای اسلامی روستا در ششمین روز ثبت نام استان گلستان دبیر ستاد انتخابات استان گفت: در ششمین روز ثبت نام از داوطلبان شرکت در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا در استان گلستان، ۱۴۰۵ نفر ثبت نام نهایی شده اند.
کد خبر: 82319

ثبت نام ۵۳۷ داوطلب عضویت در شورای اسلامی روستا در پنجمین روز ثبت نام استان گلستان

ثبت نام ۵۳۷ داوطلب عضویت در شورای اسلامی روستا در پنجمین روز ثبت نام استان گلستان  دبیر ستاد انتخابات استان گفت: در پنجمین روز ثبت نام از داوطلبان شرکت در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا در استان گلستان، ۵۳۷ نفر ثبت نام نهایی شده اند.
کد خبر: 82257

ثبت نام ۷۸۸ داوطلب عضویت در شورای اسلامی روستا در چهارمین روز ثبت نام استان گلستان

ثبت نام ۷۸۸ داوطلب عضویت در شورای اسلامی روستا در چهارمین روز ثبت نام استان گلستان دبیر ستاد انتخابات استان گفت: در چهارمین روز ثبت نام از داوطلبان شرکت در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا در استان گلستان، ۷۸۸ نفر ثبت نام نهایی شده اند.
کد خبر: 82254
دبیر هیات بازرسی انتخابات استان گلستان تاکید کرد؛

رعایت اصل بی طرفی و صیانت از آرای مردم در انتخابات/ اعلام راه ارتباطی با مردم جهت گزارش تخلفات انتخاباتی

رعایت اصل بی طرفی و صیانت از آرای مردم در انتخابات/ اعلام راه ارتباطی با مردم جهت گزارش تخلفات انتخاباتی دبیر هیات بازرسی انتخابات استان گلستان تاکید کرد: اصل ما در انتخابات بر بی طرفی است و فارغ از هر گونه نگاه سیاسی، حزبی، قومی، جغرافیایی فقط به وظایف خود در انتخابات و صیانت از آرای مردم به عنوان حق الناس عمل می کنیم.
کد خبر: 82228

ثبت نام ۹۴۶ داوطلب عضویت در شورای اسلامی روستا در سومین روز ثبت نام استان گلستان

ثبت نام ۹۴۶ داوطلب عضویت در شورای اسلامی روستا در سومین روز ثبت نام استان گلستان دبیر ستاد انتخابات استان گفت: در سومین روز ثبت نام از داوطلبان شرکت در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا در استان گلستان، ۹۴۶ نفر ثبت نام نهایی شده اند.
کد خبر: 82209

ثبت نام ۶۰۲ داوطلب عضویت در شورای اسلامی روستا در دومین روز ثبت نام استان گلستان

ثبت نام ۶۰۲ داوطلب عضویت در شورای اسلامی روستا در دومین روز ثبت نام استان گلستان  دبیر ستاد انتخابات استان گفت: در دومین روز ثبت نام از داوطلبان شرکت در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی روستا در استان گلستان، ۶۰۲ نفر ثبت نام نهایی شده اند.
کد خبر: 82190