عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

حضور استاندار گلستان در مرکز سامد

حضور استاندار گلستان در مرکز سامد  دکتر هادی حق شناس، استاندار گلستان صبح امروز با حضور در مرکز ارتباط مردم و دولت (سامد) استان، به بررسی مشکلات تعدادی از مردم استان پرداخت.
کد خبر: 80240
استاندار گلستان در جلسه پویش مردمی ساخت مدرسه آجر به آجر استان؛

خیرین خرد نقش تاثیرگذاری در گسترش فرهنگ مدرسه سازی دارند

خیرین خرد نقش تاثیرگذاری در گسترش فرهنگ مدرسه سازی دارند  استاندار گلستان با اشاره به اهمیت ساخت مدرسه در استان اظهار کرد: خیرین خرد در کنار اعتبارات دولتی و خیرین کلان نقش تاثیرگذاری در گسترش فرهنگ مدرسه سازی دارند.
کد خبر: 80170
استاندار گلستان در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان؛

هدف ما بازگشت واحدهای راکد به چرخه تولید است

هدف ما بازگشت واحدهای راکد به چرخه تولید است استاندار گلستان با بیان اینکه حمایت از تولیدکنندگان تاثیر بسزایی در رشد استان دارد اظهار کرد:هدف ما بازگشت واحدهای راکد به چرخه تولید است و در این مسیر همراهی بانک ها از اهمیت بالایی برخوردار است.
کد خبر: 80152
استاندار گلستان در جلسه ستاد استانی ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا؛

موج چهارم شیوع ویروس کرونا در راه است و رعایت دستورالعمل های بهداشتی الزامی است

موج چهارم شیوع ویروس کرونا در راه است و رعایت دستورالعمل های بهداشتی الزامی است استاندار گلستان ضمن تشکر از کادر درمانی و نیروهای بسیج در اجرای طرح شهید سلیمانی در استان اظهار کرد: خیز موج چهارم شیوع ویروس کرونا در کشور آغاز شده و توجه همگانی به دستورالعمل های بهداشتی جهت حفظ سلامتی الزامی است.
کد خبر: 80150

آغاز فعالیت رسمی سامانه آنلاین نظارت بر پروژه های روستایی کشور از استان گلستان

آغاز فعالیت رسمی سامانه آنلاین نظارت بر پروژه های روستایی کشور از استان گلستان  فعالیت رسمی سامانه آنلاین نظارت بر پروژه های روستایی کشور با هدف مدیریت در هزینه کرد اعتبارات و نظارت بر اجرای کمی و کیفی پروژه های روستایی از استان گلستان آغاز شد.
کد خبر: 80156
استاندار گلستان در دیدار با معاون آبخیزداری سازمان جنگل ها؛

اجرای طرح های آبخیزداری برای ممانعت از سیل در گلستان ضروری است

اجرای طرح های آبخیزداری برای ممانعت از سیل در گلستان ضروری است استاندار گلستان با اشاره به سیل هایی که طی سال های گذشته در استان رخ داده, اظهار کرد: خوشبختانه طی ۲ سال گذشته طرح های آبخیزداری بخوبی در استان اجرا شده که با توجه به سیل خیز بودن استان در راستای پیشگیری و ممانعت انجام طرح های آبخیزداری ضروری است.
کد خبر: 80107
استاندار گلستان در کارگروه آموزش, پژوهش, فناوری و نوآوری استان؛

نتایج پژوهش ها باید راهگشای مشکلات استان باشد

نتایج پژوهش ها باید راهگشای مشکلات استان باشد استاندار گلستان با اشاره به ظرفیت های موجود در استان اظهار کرد: نتيجه و خروجي همه پژوهش ها و تحقيق هاي انجام شده دستگاه هاي اجرايي بايد در راستاي حل مشكلات استان باشد و بتوانند گره اي از معضلات پيش روي توسعه استان را باز نمايد.
کد خبر: 80103
استاندار گلستان در کمیسیون برنامه ریزی, هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان؛

هدف ما تقویت تولید ملی و ممانعت از ورود کالای قاچاق به استان است

هدف ما تقویت تولید ملی و ممانعت از ورود کالای قاچاق به استان است استاندار گلستان با اشاره به اهمیت مقابله با قاچاق اظهار کرد: هدف ما تقویت و حمایت از تولید ملی و ممانعت از ورود کالای قاچاق به استان است.
کد خبر: 80090
در دیدار استاندار گلستان با وزیر ورزش و جوانان تاکید شد؛

واگذاری مجموعه های سوارکاری استان به بخش هیات های ورزشی اولویت دار است

واگذاری مجموعه های سوارکاری استان به بخش هیات های ورزشی اولویت دار است استاندار گلستان با تاکید بر جایگاه ورزش سوارکاری در استان گلستان اظهار کرد: واگذاری مجموعه های سوارکاری استان به هیات های ورزشی اقدامی اولویت دار است و می تواند زمینه رونق و ارتقاء ورزش سوارکاری در گلستان را فراهم آورد.
کد خبر: 80053

دیدار استاندار گلستان با وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی

دیدار استاندار گلستان با وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی استاندار گلستان به منظور پیگیری در خصوص مباحث و مصوبات اقتصاد مقاومتی با وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی به عنوان معین استان و معاون اقتصادی وی دیدار و گفتگو کرد.
کد خبر: 80028

حضور استاندار گلستان در محل آتش سوزی جنگل گلستان

حضور استاندار گلستان در محل آتش سوزی جنگل گلستان استاندار گلستان در محل آتش سوزی جنگل گلستان حاضر شد و در جلسه ستاد  پیشگیری , هماهنگی و فرماندهی علمیات پاسخ به بحران شهرستان گالیکش شرکت کرد.
کد خبر: 79984

سومین پویش همدلی جان ما ایران ما برگزار می‌گردد

سومین پویش همدلی جان ما ایران ما برگزار می‌گردد معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان خبر داد: سومین پویش همدلی جان ما ایران ما تحت عنوان مهر فاطمی همزمان با میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) در دهه مبارک فجر برگزار می‌گردد.
کد خبر: 80221

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با آیت اله نورمفیدی دیدار کرد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با آیت اله نورمفیدی دیدار کرد   معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با آیت الله نور مفیدی نماینده ولی فقیه و امام جمعه گرگان دیدار و گفتگو کرد
کد خبر: 80198

بخشداران برتر معرفی می شوند

بخشداران برتر معرفی می شوند   معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: بخشداران برتر استان در دهه فجر معرفی می شوند.
کد خبر: 80165

آغاز فعالیت رسمی سامانه آنلاین نظارت بر پروژه های روستایی کشور از استان گلستان

آغاز فعالیت رسمی سامانه آنلاین نظارت بر پروژه های روستایی کشور از استان گلستان  فعالیت رسمی سامانه آنلاین نظارت بر پروژه های روستایی کشور با هدف مدیریت در هزینه کرد اعتبارات و نظارت بر اجرای کمی و کیفی پروژه های روستایی از استان گلستان آغاز شد.
کد خبر: 80156

کودکان کار سامان دهی می شوند

کودکان کار سامان دهی می شوند  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: کودکان کار و خیابان در استان سامان دهی می شوند.  
کد خبر: 80164

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با نخبگان سیاسی آزادشهر دیدار کرد

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با نخبگان سیاسی آزادشهر دیدار کرد    معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار گلستان در سفری یک روزه با فعالان سیاسی و نخبگان اجتماعی شهرستان آزاد شهر دیدار کرد.  
کد خبر: 80109
در جلسه مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان با معاون هماهنگی اقتصادی استانداری گلستان:

بیش از 100 نقطه در گلستان ظرفیت احداث نیروگاه های برقآبی کوچک مقیاس را دارد

بیش از 100 نقطه در گلستان ظرفیت احداث نیروگاه های برقآبی کوچک مقیاس را دارد  در جلسه مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان با معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان، بر پیگیری احداث نیروگاه های برقابی کوچک مقیاس در استان و سامانه انتقال آب صنعت به شمال استان تاکید شد.
کد خبر: 80084

احترام به شعائر اقوام ضروری است

احترام به شعائر اقوام ضروری است  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان گفت: دموکراسی و آزادی اندیشه دو مقوله تفکیک ناپذیرند و احترام به عقیده و شعائر اقوام ضروری است.  
کد خبر: 80068

معیشت کارگران دغدغه ماست

معیشت کارگران دغدغه ماست  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با تأکید بر اینکه توجه به معیشت کارگران در شب عید دغدغه ماست، اظهار کرد: راهبرد دستگاههای اجرایی در آستانه عید نوروز در مواجهه با کارگران به گونه ای باشد که خدای ناکرده بر دغدغه های معیشتی آنها نیافزایم.
کد خبر: 80067
معاون سیاسی استاندار:

مشارکت شهروندان امنیت پایدار را تضمین می کند

مشارکت شهروندان امنیت پایدار را تضمین می کند  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با بیان اینکه مشارکت شهروندان در مسیر ایجاد توسعه پایدار در حوزه امنیت، کمک حال حاکمیت خواهد بود، اظهار کرد: دو وظیفه اصلی وزارت کشور ایجاد امنیت و برگزاری انتخابات است.
کد خبر: 80019

راهبرد استانداری گلستان حمایت از خانه های هلال و اطلاع‌رسانی صحیح است

راهبرد استانداری گلستان حمایت از خانه های هلال و اطلاع‌رسانی صحیح است  معاون سیاسی امنیتی و انتظامی استاندار گلستان اظهار کرد: تلاش استانداری گلستان حمایت از خانه های هلال و در مسیر هم افزایی رسانه ها در عین رعایت امانتداری در جهت آرام کردن روح و روان شهروندان است.
کد خبر: 79875

بررسی نیازمندیهای شهرستان رامیان با حضور مدیران کل وزارت اقتصاد و سازمان امورمالیاتی

بررسی نیازمندیهای شهرستان رامیان با حضور مدیران کل وزارت اقتصاد و سازمان امورمالیاتی   در نشستی با حضور مدیران کل وزارت امور اقتصاد و دارایی، فرماندار رامیان و تعدادی از مدیران استانی، مشکلات و نیازمندی های شهرستان رامیان مورد بررسی قرار گرفت.
کد خبر: 80244
فرمانداری رامیان

ملاقات عمومی فرماندار رامیان با مردم شریف شهرستان برگزار گردید

ملاقات عمومی فرماندار رامیان با مردم شریف شهرستان برگزار گردید   فرماندار شهرستان رامیان امروز سه شنبه 7 بهمن ماه با توجه به اهمیت پاسخگویی به مطالبات و درخواست های مردمی ، با تعدادی از شهروندان شهرستان با رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت چهره به چهره دیدار کرد.
کد خبر: 80243
فرمانداری رامیان

ملاقات مردمی فرماندار شهرستان ترکمن برگزار شد

ملاقات مردمی فرماندار شهرستان ترکمن برگزار شد    با توجه به شیوع بیماری کرونا و اهمیت پاسخگویی به مطالبات و درخواست های مردمی، فرماندار شهرستان ترکمن امروز سه شنبه 7بهمن ماه، با تعدادی از شهروندان شهرستان با رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت چهره به چهره دیدار کرد.
کد خبر: 80242
فرمانداری بندرترکمن

در ملاقات امروز تعدادی از شهروندان با فرماندار کردکوی دیدار و گفتگو کردند

در ملاقات امروز تعدادی از شهروندان با فرماندار کردکوی دیدار و گفتگو کردند  امروز سه شنبه نیز همچون سه شنبه های هر هفته  تعدادی از شهروندان بصورت جداگانه با فرماندار دیدار و گفتگو کردند.
کد خبر: 80241
فرمانداری کردکوی

ملاقات عمومی فرماندار شهرستان مینودشت با مردم برگزار شد

ملاقات عمومی فرماندار شهرستان مینودشت با مردم برگزار شد  ملاقات عمومی فرماندار شهرستان مینودشت به منظور رسیدگی به درخواست ها و مسائل و مشکلات آنان در محل فرمانداری برگزار شد.
کد خبر: 80239
فرمانداری مینودشت
فرماندار کردکوی:

۱۵۲ پروژه عمرانی و اقتصادی در دهه فجر در کردکوی افتتاح و کلنگ زنی می شود

۱۵۲ پروژه عمرانی و اقتصادی در دهه فجر در کردکوی افتتاح و کلنگ زنی  می شود  فرماندار کردکوی گفت: در دهه فجر سال جاری ۱۵۲ پروژه عمرانی و اقتصادی بصورت متمرکز با اعتباری بالغ بر ۳۵۵ میلیارد تومان بهره برداری یا عملیات اجرایی آنها آغاز می شود.
کد خبر: 80236
فرمانداری کردکوی
قدمنان فرماندار کردکوی:

تجهیزات آنژیوگرافی تا پایان بهمن ماه تحویل بیمارستان فوق تخصصی جراحی قلب کردکوی می شود

تجهیزات آنژیوگرافی تا پایان بهمن ماه تحویل بیمارستان فوق تخصصی جراحی قلب کردکوی می شود فرماندار کردکوی با اشاره به خرید دستگاه آنژیو گرافی به ارزش ۱۸/۷ میلیارد تومان از شرکت زیمنس آلمان پرداخت و گفت: انشاالله تا پایان بهمن به بیمارستان تحویل می گردد.
کد خبر: 80235
فرمانداری کردکوی
صبح امروز با حضور اقشار مختلف مردم:

ملاقات عمومی فرماندار شهرستان آق قلا برگزار شد

ملاقات عمومی فرماندار شهرستان آق قلا برگزار شد در راستای تداوم برنامه دیدار مردم با مسئولین،ملاقات عمومی"امیر شیر توماج"فرماندار شهرستان آق قلا برگزار شد.
کد خبر: 80225
فرمانداری آق قلا
جلسه رسیدگی به مسائل و مشکلات روستاهای بخش کوهسارات و شهر دوزین:

سرلوحه همه مسولین خدمت به مردم‌است و باید خدمت به مردم همیشه در اولویت کاری مسولین باشد

سرلوحه همه مسولین خدمت به مردم‌است و باید خدمت به مردم همیشه در اولویت کاری مسولین باشد  به گزارش روابط عمومی فرمانداری مینودشت، به دنبال توسعه روستایی جلسه رسیدگی به مسائل و مشکلات روستاهای بخش کوهسارات و شهر دوزین با حضور فرماندار مینودشت، نماینده محترم مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی و مدیران کل استان گلستان در شهر دوزین برگزار شد.
کد خبر: 80218
فرمانداری مینودشت
فرماندار گالیکش خبر داد؛

افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۱۷۰ پروژه در دهه فجر با اعتباری بالغ بر یک هزار میلیارد ریال در گالیکش

افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۱۷۰ پروژه در دهه فجر با اعتباری بالغ بر یک هزار میلیارد ریال در گالیکش فرماندار گالیکش در جلسه هماهنگی افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های دهه فجر و کمیته برنامه‌ریزی شهرستان گفت: با پیگیری‌ها و تلاش‌های صورت گرفته از سوی دولتمردان، در دهه مبارک فجر امسال شاهد افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۱۷۰ پروژه عمرانی، اقتصادی و اشتغالزا به ارزش بیش از هزار میلیارد ريال در سطح شهرستان گالیکش خواهیم بود.
کد خبر: 80216
فرمانداری گالیکش
فرماندار در نشست خبری با اصحاب رسانه:

اجرای 542 برنامه فرهنگی و اجتماعی در شهرستان آق قلا

اجرای 542 برنامه فرهنگی و اجتماعی  در شهرستان آق قلا "امیر شیر توماج" از اجرای 542 برنامه فرهنگی و اجتماعی همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر در شهرستان آق قلا خبر داد.
کد خبر: 80222
فرمانداری آق قلا

ثبت ملی پنج اثر طبیعی استان گلستان در فهرست میراث طبیعی کشور

ثبت ملی پنج اثر طبیعی استان گلستان در فهرست میراث طبیعی کشور  معاون میراث‌فرهنگی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان گلستان از ثبت پنج اثر ارزشمند طبیعی استان در فهرست میراث طبیعی کشور خبر داد.
کد خبر: 80246

تبیین سیره عملی شهدا یک وظیفه ملی است

تبیین سیره عملی شهدا یک وظیفه ملی است  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان اظهار کرد: تبیین سیره عملی و اهداف والای شهدا و ایثارگران یک وظیفه ملی است که آینده ایران اسلامی را بیمه خواهد کرد.
کد خبر: 80247
در دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار شد؛

نشست علمی با موضوع بررسی وضعیت پوشش گیاهی و معرفی گونه‌های مناسب مراتع قشلاقی استان

نشست علمی با موضوع بررسی وضعیت پوشش گیاهی و معرفی گونه‌های مناسب مراتع قشلاقی استان  نشست علمی، اجرایی با موضوع بررسی وضعیت پوشش گیاهی و معرفی گونه های مناسب مراتع قشلاقی استان گلستان با حضور رئیس دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان، مسئول انجمن مرتعداری شاخه شمال کشور، مسئولین دستگاه‌های اجرایی، محققین و جمعی از بهره‌برداران، در سالن رشد دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار شد.
کد خبر: 80245
با هدف بهره مندی از ظرفیت علمی، پژوهشی و فناوری منعقد شد:

تفاهم نامه همکاری بین شرکت گاز و دانشگاه گلستان

تفاهم نامه همکاری بین شرکت گاز و دانشگاه گلستان  در راستای استفاده هرچه مناسب تر از ظرفیتهای علمی، پژوهشی و فناوری دانشگاه گلستان، تفاهم نامه همکاری بین شرکت گاز استان گلستان و این دانشگاه منعقد شد.
کد خبر: 80231
در بازدید مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان از سد در حال ساخت آقدکش عنوان شد:

سد آقدکش 175 مترمکعب در ثانیه از سیلاب را در بالادست شهرستان آق قلا از رودخانه گرگانرود منحرف می کند

سد آقدکش 175 مترمکعب در ثانیه از سیلاب را در بالادست شهرستان آق قلا از رودخانه گرگانرود منحرف می کند  مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان، به همراه معاون طرح و توسعه شرکت و سرپرست گروه توسعه سدها و مدیریت سیلاب شرکت آب منطقه ای گلستان از سد در حال ساخت آقدکش درشهرستان آق قلا بازدید کردند. 
کد خبر: 80226

اجرای 6 کیلومتر عملیات لایروبی و ساماندهی رودخانه های شهرستان گالیکش در سال جاری

اجرای 6 کیلومتر عملیات لایروبی و ساماندهی رودخانه های شهرستان گالیکش در سال جاری  معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گلستان از عملیات مهندسی رودخانه ها و سواحل در شهرستان گالیکش خبر داد. 
کد خبر: 80224

افتتاح ۱۳ پروژه ورزشی در گلستان همزمان با دهه فجر

افتتاح ۱۳ پروژه ورزشی در گلستان همزمان با دهه فجر  مدیر کل ورزش و جوانان استان گلستان از افتتاح ۱۳ پروژه ورزشی به مناسبت ایام الله دهه فجر خبر داد و گفت: در تلاش هستیم که این پروژه های ورزشی با حضور وزیر ورزش و جوانان به بهره برداری برسد.
کد خبر: 80209
به مدت دو روز؛

نمایشگاه مجازی کتاب تهران تمدید شد

نمایشگاه مجازی کتاب تهران تمدید شد  نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران به مدت دو روز تمدید شد.  
کد خبر: 80197

مشاوران انتخاب فیلم‌های نوجوان و موبایلی جشنواره فیلم کوتاه رضوی معرفی شدند

مشاوران انتخاب فیلم‌های نوجوان و موبایلی جشنواره فیلم کوتاه رضوی معرفی شدند  مشاوران انتخاب چهاردهمین جشنواره ملی فیلم کوتاه رضوی در بخش فیلم‌های نوجوان و موبایلی معرفی شدند.  
کد خبر: 80196
مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان:

459 مورد از تاسيسات گازرسانی مورد بررسي قرار گرفت

459 مورد از تاسيسات گازرسانی مورد بررسي قرار گرفت مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان گفت: در ادامه فرآيند بازرسي از خطوط تغذيه، انشعابات و تاسيسات در دست بهره برداري گازرساني، این شرکت توانست در 9 ماهه سال 99 تعداد 459 مورد از تاسيسات گازرسانی را مورد بررسي قرار دهد.
کد خبر: 80191

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گلستان منصوب شد

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گلستان منصوب شد طی حکمی از سوی مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان،  مهندس جواد تیموری به عنوان معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای گلستان منصوب شد.
کد خبر: 80189

نشست خبری مدیرکل بانوان و خانواده استانداری گلستان با اصحاب رسانه برگزار شد

نشست خبری مدیرکل بانوان و خانواده استانداری گلستان با اصحاب رسانه برگزار شد مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان در نشست خبری با اصحاب رسانه استان تصریح کرد: دو هزار و 336 مورد برنامه در ایام الله دهه فجر از سوی کارگروه تخصصی زنان و خانواده ستاد دهه فجر استان برنامه ریزی شده است.
کد خبر: 80175

آغاز فعالیت رسمی سامانه آنلاین نظارت بر پروژه های روستایی کشور از استان گلستان

آغاز فعالیت رسمی سامانه آنلاین نظارت بر پروژه های روستایی کشور از استان گلستان  فعالیت رسمی سامانه آنلاین نظارت بر پروژه های روستایی کشور با هدف مدیریت در هزینه کرد اعتبارات و نظارت بر اجرای کمی و کیفی پروژه های روستایی از استان گلستان آغاز شد.
کد خبر: 80156

تصمیم گیری پیرامون مدیریت انرژی در واحدهای صنعتی استان

تصمیم گیری پیرامون مدیریت انرژی در واحدهای صنعتی استان  پیرو اخطارهای سازمان هواشناسی مبنی بر بروز باد شدید، برف و باران و کاهش دما طی سه روز آتی، به درخواست مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان جلسه ای با حضور مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری، مدیران و معاونین دستگاه های اجرایی ذیربط و شرکت های خدمات رسان (آب، برق، گاز و سوخت) در محل سالن جلسات معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری برگزار گردید.
کد خبر: 80112

گزارش آخرین وضعیت توفان رخ داده امروز پنجشنبه 2 دی در سطح استان

گزارش آخرین وضعیت توفان رخ داده امروز پنجشنبه 2 دی در سطح استان  از بامداد امروز سرعت وزش باد شدید در غرب و مرکز استان شروع و حداکثر سرعت لحظه ای 129 کیلومتر بر ساعت در شهر گرگان ثبت شده است.
کد خبر: 80110

بازدید مدیرکل امور اجتماعی وفرهنگي از مرکز مشاوره آرامش نیروی انتظامی استان

بازدید مدیرکل امور اجتماعی وفرهنگي از مرکز مشاوره آرامش نیروی انتظامی استان بازدید مشترک مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان و مدیران دفاتر تسهیلگری و توسعه محلی گرگان با معاونتهای اجتماعی و پیشگیری از جرم ناجا استان گلستان انجام شد.
کد خبر: 80045

سومین جلسه هماهنگی برگزاری سومین پویش جان ما ایران ما با عنوان مهر فاطمی

سومین جلسه هماهنگی برگزاری سومین پویش جان ما ایران ما با عنوان مهر فاطمی سومین جلسه هماهنگی برگزاری سومین پویش جان ما ایران ما با عنوان مهر فاطمی با حضور مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان و برخی از دستگاه‌های اجرایی جهت هماهنگی و همکاری با سمن های مردم نهاد برگزار شد.
کد خبر: 80042
مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری گلستان خبر داد:

اجرای طرح بازاریابی دیجیتال در گلستان

اجرای طرح بازاریابی دیجیتال در گلستان مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری گلستان گفت: در حال حاضر ۱۸ روستای استان گلستان در طرح بازاریابی دیجیتال فعالیت دارند.  
کد خبر: 80027

تجلیل از مدیریت مراکز نگهداری از کودکان بی سرپرست آوای مهر

تجلیل از مدیریت مراکز نگهداری از کودکان بی سرپرست آوای مهر الهه غیناقی، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان ضمن حضور در موسسه آوای مهر و دلجویی از کودکان این مرکز از مدیریت آن تجلیل و قدردانی کرد.
کد خبر: 79980
توسط مدیر کل امور بانوان وخانواده استانداری گلستان صورت گرفت:

بازدید و بررسی مسائل ۳مرکز کارآفرینی بانوان شهرستان ترکمن

بازدید و بررسی مسائل ۳مرکز کارآفرینی بانوان شهرستان ترکمن الهه غیناقی، مدیرکل امور بانوان و خاانواده استانداری گلستان با هدف حمایت از بانوان کارآفرین روستایی و رسیدگی به مسائل آنان  از ۳ مرکز کارآفرینی در روستای نیازآباد از توابع شهرستان ترکمن بازدید کرد.
کد خبر: 79936

جلسه بررسی مسائل زنان کارآفرین شهرستان ترکمن برگزار شد

جلسه بررسی مسائل زنان کارآفرین شهرستان ترکمن برگزار شد مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان در نشستی مشترک با فرماندار، مدیران شهرستان ترکمن و زنان کارآفرین، مسائل و مشکلات بانوان تولید کننده را مورد بررسی قرار دادند.
کد خبر: 79935
در ششمين جلسه اتاق فكر كودك استان مطرح شد؛

تبیین طرح بانوی آب و فرهنگ سازی مصرف بهینه آب از کودکی

تبیین طرح بانوی آب و فرهنگ سازی مصرف بهینه آب از کودکی ششمين جلسه اتاق فكر كودك استان با موضوع بررسي و تبيين طرح بانوي آب در جهت آموزش فرهنگ مصرف بهينه آب در دوران كودكي با استفاده از ظرفيت و توانايي زنان در جهت اصلاح الگو و مديريت مصرف آب برگزار شد.
کد خبر: 79893