عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

استاندار گلستان در ستاد استانی پییشگیری و مقابله با ویروس کرونا ؛

تمام پروتکل ها بهداشتی ممنوعیتی و تعطیلی برای کل استان به مدت یک هفته تمدید می شود

تمام پروتکل ها بهداشتی ممنوعیتی و تعطیلی برای کل استان به مدت یک هفته تمدید می شود استاندار گلستان ضمن تشکر از همکاری مردم و کادر درمانی در مقابله با ویروس کرونا، اظهار کرد: خوشبختانه شدت ابتلا در طول هفته گذشته که ممنوعیت هایی لحاظ شد قابل قبول بوده و به همین دلیل تمام پروتکل ها بهداشتی ممنوعیتی و تعطیلی برای کل استان به مدت یک هفته (تا یکشنبه آتی)تمدید خواهد شد.
کد خبر: 74520

استاندار گلستان در مرکز سامد پاسخگوی مردم خواهد بود

استاندار گلستان در مرکز سامد پاسخگوی مردم خواهد بود  استاندار گلستان در راستای ارتباط مستقیم مسئولان با مردم، با حضور در مرکز سامد استان، به مشکلات مردم رسیدگی خواهد کرد.
کد خبر: 74516
مدیرکل مدیریت بحران استانداری گلستان خبر داد:

جاری شدن سیلاب در بخش هایی از شرق گلستان/خوشبختانه خسارات جانی نداشتیم

جاری شدن سیلاب در بخش هایی از شرق گلستان/خوشبختانه خسارات جانی نداشتیم مدیرکل مدیریت بحران استانداری گلستان گفت: بارش های رگباری بامداد امروز سبب وقوع سیلاب در 4 روستای بخش لوه شهرستان گالیکش و قسمت هایی از شهرستان مینودشت شد.
کد خبر: 74511
استاندار گلستان در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان ؛

فعال سازی بنگاه های راکد صنایع تبدیلی موجب رونق کشاورزی استان می شود

فعال سازی بنگاه های راکد صنایع تبدیلی موجب رونق کشاورزی استان می شود استاندار گلستان با اشاره به تولید بیش از ۵ میلیون تن محصولات کشاورزی در سطح استان اظهار کرد: فعال سازی بنگاه های راکد صنایع تبدیلی و همچنین فعال سازی بنگاه هایی که مجوزهای لازم را دریافت کرده اند اما موفق به فعالیت نشده اند موجب رونق کشاورزی استان می شود .
کد خبر: 74486
گفتگوی رئیس جمهور با استانداران از طریق ویدئو کنفرانس در ستاد ملی مقابله با کرونا؛

رییس جمهور: بیماری کرونا را نباید مخفی کرد؛ مخفی کاری در این عرصه ظلم به حقوق دیگران است

رییس جمهور: بیماری کرونا را نباید مخفی کرد؛ مخفی کاری در این عرصه ظلم به حقوق دیگران است  استاندار گلستان در گفتگوی دکتر روحانی، رئیس جمهور، با استانداران سراسر کشور از طریق ویدئو کنفرانس در جلسه ستاد مقابله با کرونا پیرامون آخرین وضعیت مقابله با این بیماری در سطح کشور شرکت کرد.
کد خبر: 74484

حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و فرماندار و شهردار آق قلا در مرکز سامد

حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و فرماندار و شهردار آق قلا در مرکز سامد مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری گلستان گفت: در ادامه برگزاری برنامه های ارتباط مردمی مستقیم مسئولین در مرکز سامد، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان روز دوشنبه مورخ 23 تیرماه و فرماندار و شهردار آق قلا روز سه شنبه مورخ 24 تیرماه، در مرکز سامد استان حضور خواهند یافت.
کد خبر: 74447

تفاهم نامه 12 هزار میلیارد تومانی فیمابین استاندار گلستان و فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا منعقد شد

تفاهم نامه 12 هزار میلیارد تومانی فیمابین استاندار گلستان و فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا منعقد شد تفاهم نامه همکاری 12 هزار میلیارد تومانی فی مابین استاندار گلستان و فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا در زمینه پروژه های آب منطقه ای، آب و فاضلاب، راه و شهرسازی، بهداشت و درمان ، جهاد کشاورزی و شهرداری گرگان منعقد شد.
کد خبر: 74428
استاندار گلستان در نشست با معاون وزیر بهداشت:

دانشگاه‌علوم‌پزشکی علیرغم توان تخصصی غنی با کمبود امکانات مواجه است

دانشگاه‌علوم‌پزشکی علیرغم توان تخصصی غنی با کمبود امکانات مواجه است استاندار گلستان گفت: کرونا نشان داد که دانشگاه‌علوم‌پزشکی ما به لحاظ توان تخصصی و نیروی انسانی غنی است اما به لحاظ امکانات، متناسب شأن مردم استان غنی نیست.
کد خبر: 74397
معاون اول رییس جمهور در نشست با مدیران ارشد وزارت کشور و ویدیو کنفرانس با استانداران تاکید کرد:

عبور از مشکلات و بحران‌های پیش روی کشور با جلب رضایت و مشارکت مردم، ایجاد همبستگی و امید به آینده امکانپذیر است

عبور از مشکلات و بحران‌های پیش روی کشور با جلب رضایت و مشارکت مردم، ایجاد همبستگی و امید به آینده امکانپذیر است نشست مدیران ارشد وزارت کشور با دکتر جهانگیری معاون اول رییس جمهور برگزار شد و دکتر حق شناس استاندار گلستان به همراه دیگر استانداران سراسر کشور از طریق ویدئو کنفرانس در این جلسه شرکت کرد.
کد خبر: 74396
استاندار گلستان در دیدار با معاون بهداشت درمان و توانبخشی هلال احمر کشور؛

خدمات هلال احمر همواره موجب دلگرمی مردم است

خدمات هلال احمر همواره موجب دلگرمی مردم است استاندار گلستان با تاکید بر جایگاه هلال احمر در حمایت و پشتیبانی در بحران ها اظهار کرد : خدمات هلال احمر همواره موجب دلگرمی و آرامش مردم بوده است و مردم با دیدن نیروهای هلال احمر در صحنه بحران ها احساس آرامش بیشتری پیدا می کنند.
کد خبر: 74395
استاندار گلستان در جلسه انجمن کتابخانه های استان؛

باید تلاش کنیم کتاب و کتابخوانی جزئی از فرهنگ عمومی مردم شود

باید تلاش کنیم کتاب و کتابخوانی جزئی از فرهنگ عمومی مردم شود استاندار گلستان با تاکید بر اهمیت ارتقا فرهنگ مطالعه در استان، اظهار کرد: باید تلاش کنیم کتاب و کتابخوانی جزئی از فرهنگ عمومی مردم شود و به طرق مختلف زمینه علاقه مندی شهروندان به مطالعه را فراهم آوریم.
کد خبر: 74392
مدیر کل راه و شهرسازی استان گلستان:

جلسه كميسيون ماده پنج گلستان با حضور معاون عمرانی استانداری گلستان برگزار شد

جلسه كميسيون ماده پنج گلستان با حضور معاون عمرانی استانداری گلستان برگزار شد  مديركل راه وشهرسازي استان گلستان از برگزاري جلسه كميسيون ماده پنج شهرستان علی آباد کتول با حضورمعاون عمرانی استاندار گلستان با 17 دستور کارخبر داد .
کد خبر: 74500

دومین جلسه کارگروه امور زیربنایی سال 1399 برگزار شد

دومین جلسه کارگروه امور زیربنایی سال 1399 برگزار شد دومین جلسه كارگروه امور زير بنايي و شهرسازي استان در محل سالن اجتماعات استانداری و با حضور مهندس غراوي معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان برگزار شد.   
کد خبر: 74492

تخصیص هزار و ۶۸۰ میلیارد ریال اعتبار خسارت سیل به شهرداری‌های گلستان

تخصیص هزار و ۶۸۰ میلیارد ریال اعتبار خسارت سیل به شهرداری‌های گلستان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گلستان گفت: از محل اعتبارات جبران خسارت سیل تاکنون هزار و ۶۸۰ میلیارد ریال اعتبار به شهرداری‌های استان برای اجرای پروژه‌های زیرساخت شهری تخصیص یافت.
کد خبر: 74470

افتتاح شرکت سپیدتن پرنیان پویش در شهرک صنعتی آق قلا

افتتاح شرکت سپیدتن پرنیان پویش در شهرک صنعتی آق قلا  شرکت سپیدتن پرنیان پویش تولیدکننده فیلتر ماسک N99 با حضور معاون استاندار گلستان و رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان در شهرک صنعتی آق قلا افتتاح شد.
کد خبر: 74420

سهم بخش های آموزشی و فرهنگی در الحاق بافت ها به روستا مشخص شود

سهم بخش های آموزشی و فرهنگی در الحاق بافت ها به روستا مشخص شود  معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گفت: در الحاق بافت به روستا باید سهم دهیاری برای ایجاد معبر و ایجاد اماکن آموزشی و فرهنگی دیده شود. 
کد خبر: 74369

دیدار معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار به اتفاق فرماندار کردکوی با خانواده شهید شریفی

دیدار معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار به اتفاق فرماندار کردکوی با خانواده شهید شریفی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار به اتفاق قدمنان فرماندار کردکوی با خانواده شهید شریفی دیدار کرد.
کد خبر: 74386
فرمانداری کردکوی

واگذاری مدیریت کامل پسماند های پزشکی شرق استان به سازمان مدیریت پسماند استان

واگذاری مدیریت کامل پسماند های پزشکی شرق استان به سازمان مدیریت پسماند استان   بیست و نهمین جلسه کارگروه استانی مدیریت پسماند استان گلستان با حضور مهندس غراوی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان برابر دستور کار ارائه شده در خصوص بررسی وضعیت سایت پسماند عفونی شرق استان و همچنین تعیین تکلیف مدیریت پسماندهای پزشکی در شرق استان با حضور کلیه اعضا در سالن اجتماعات معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری برگزار شد.
کد خبر: 74257

دیدار معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار با امام جمعه شهرستان گمیشان

دیدار معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار با امام جمعه شهرستان گمیشان صبح امروز 10 تیرماه " عبدالرضا چراغعلی " معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان ،"احمد دستمرد" فرماندار و مدیران حوزه معاونت استانداری با " حاج آخوند نبوی نژاد " امام جماعت اهل سنت شهرستان گمیشان دیدار و گفتگو کردند.  
کد خبر: 74100
فرمانداری گمیشان
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان خبرداد:

آغاز به کار کلینیک عارضه یابی واحد های تولیدی در استان گلستان

آغاز به کار کلینیک عارضه یابی واحد های تولیدی در استان گلستان معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار گلستان گفت: کلینیک عارضه یابی واحدهای تولیدی از هفته آینده فعالیت هایش را در استان گلستان آغاز میکند.  
کد خبر: 74068
فرمانداری گمیشان
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گلستان :

فرهنگ صرفه جویی باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد

فرهنگ صرفه جویی باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد  معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گلستان در آیین عملیات اجرایی ساختمان توانمندسازی بانوان در شبکه آبیاری و زهکشی قره سو - زرینگل گفت: صرفه جویی نیاز به هفته، ماه و زمان ندارد. ما باید به گونه ای فرهنگ سازی کنیم که صرفه جویی به فرهنگ روزمره مردم تبدیل شود.
کد خبر: 73992
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در نشست با فعالان سیاسی شهرستان:

تلاش کنیم در اوج آرامش، انتخابات رقابتی را رقم بزنیم

تلاش کنیم در اوج آرامش، انتخابات رقابتی را رقم بزنیم  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در نشست با فعالان سیاسی شهرستان بندرترکمن که با حضور فرماندار برگزار شد؛ گفت: تلاش کنیم در اوج آرامش، انتخابات رقابتی را رقم بزنیم.
کد خبر: 73851
فرمانداری بندرترکمن
فرماندار بندرگز :

360 بازرسي از نانوايي هاي بندرگز انجام شد

360 بازرسي از نانوايي هاي بندرگز انجام شد فرماندار بندرگز گفت : از ابتداي سال جاری تاكنون توسط بازرسان اداره صنعت ، معدن و تجارت ، اتاق اصناف و مركز بهداشت ، 360 مورد بازرسي از خبازي هاي شهر و روستاهاي اين شهرستان انجام شده است.  
کد خبر: 74515
فرمانداری بندرگز
فرماندار گمیشان؛

بسیج یک فرهنگ ارزشمند و ماندگار در کشور است

بسیج یک فرهنگ ارزشمند و ماندگار در کشور است فرماندار گمیشان در دیدار با فرمانده سپاه شهرستان اظهار داشت: بسیج یک فرهنگ ارزشمند و ماندگار در کشور است.  
کد خبر: 74513
فرمانداری گمیشان

جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در شهرستان آزادشهر برگزار شد

جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در شهرستان آزادشهر برگزار شد  صبح امروز یک شنبه 22 تیرماه، جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا با حضور سید رسول حسینی فرماندار شهرستان آزادشهر، اعضای شورای تامین و برخی از روسای ادارات مرتبط در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
کد خبر: 74510
فرمانداری آزادشهر

فرماندار بندرگز از مردم خواست از رفت و آمد غیرضروری خودداری کنند

فرماندار بندرگز از مردم خواست از رفت و آمد غیرضروری خودداری کنند فرماندار بندرگز از مردم خواست در خانه بمانند و از رفت وآمد غیرضروری در شهر خودداری کنند.
کد خبر: 74509
فرمانداری بندرگز
فرماندار شهرستان بندرترکمن خبر داد:

100 واحد مسکونی ویژه محرومین شهرستان در دهه فجر امسال افتتاح خواهد شد

100 واحد مسکونی ویژه محرومین شهرستان در دهه فجر امسال افتتاح خواهد شد  فرماندار شهرستان بندرترکمن از احداث و افتتاح 100 واحد مسکونی ویژه محرومین تحت پوشش کمیته حضرت امام (ره) و بهزیستی شهرستان خبر داد.
کد خبر: 74508
فرمانداری بندرترکمن
در حوزه رعایت پروتکل های بهداشتی و خدمات رسانی به مردم در شهرستان بندرترکمن صورت گرفت؛

نظارت فرماندار بندرترکمن بر نحوه عملکرد اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان

نظارت فرماندار بندرترکمن بر نحوه عملکرد اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان  با عنایت به شرایط سخت ناشی از تحریم ها و شیوع بیماری کرونا که معیشت مردم را تحت تاثیر قرار داده، فرماندار شهرستان بندرترکمن در راستای نظارت بر نحوه عملکرد ادارات شهرستان، صبح امروز یکشنبه 22 تیرماه، از اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای بازدید میدانی کرد ودر جریان روند امور قرار گرفت.
کد خبر: 74506
فرمانداری بندرترکمن
فرماندار گرگان خبر داد :

تعطیلی فعالیت تالارهای پذیرایی شهر گرگان/ ۱۲۵ بیمار با علائم کرونا در گرگان بستری هستند

تعطیلی فعالیت تالارهای پذیرایی شهر گرگان/ ۱۲۵ بیمار با علائم کرونا در گرگان بستری هستند  فرماندار گرگان گفت: از امروز ارائه خدمات پذیرایی درتالارهای پذیرایی گرگان تا اطلاع ثانوی بر اساس مصوبه ستاد شهرستانی کرونا تعطیل است.
کد خبر: 74487
فرمانداری گرگان

امضاء تفاهم نامه ایمن سازی نقاط حادثه خیز شهرستان با مشارکت خیرین، راهداری استان و فرماندار کلاله

امضاء تفاهم نامه ایمن سازی نقاط حادثه خیز شهرستان با مشارکت خیرین، راهداری استان و فرماندار کلاله در جلسه ای با حضور فرماندار کلاله، خیرین سلامت، مدیرکل راهداری؛ تفاهم نامه تعریض و ایمن سازی نقاط پر تصادف جاده کلاله به مراوه تپه، به صورت مشارکتی توسط رئیس خیرین سلامت کلاله و فرماندار شهرستان با مدیرکل راهداری استان به امضا رسید.
کد خبر: 74496
فرمانداری کلاله
به مناسبت هفته تامین اجتماعی:

دیدار و گفتگوی فرماندار آزادشهر با رییس، کارکنان و مراجعین اداره تامین اجتماعی

دیدار و گفتگوی فرماندار آزادشهر با رییس، کارکنان و مراجعین اداره تامین اجتماعی  به مناسبت هفته تامین اجتماعی، صبح امروز شنبه 21 تیرماه، فرماندار آزادشهر به همراه بخشدار مرکزی و جمعی از روسای ادارات با حضور در اداره تامین اجتماعی با رییس، کارکنان و مراجیعن به این سازمان خدماتی دیدار و گفتگو کردند.
کد خبر: 74471
فرمانداری آزادشهر
فرماندار گالیکش در جلسه کارگروه آرد و نان شهرستان:

در مدیریت نانوایی‌ها مکانیسمی طراحی شود که لحظه‌ای نان مردم قطع نشود

در مدیریت نانوایی‌ها مکانیسمی طراحی شود که لحظه‌ای نان مردم قطع نشود فرماندار گالیکش در جلسه کارگروه آردونان شهرستان گفت: در مدیریت نانوایی‌ها باید ضمن بررسی همه جوانب، مکانیسمی طراحی شود که لحظه ای نان مردم قطع یا با کمبود مواجه نشود.
کد خبر: 74485
فرمانداری گالیکش
ظهر امروز به ریاست فرماندار:

اولین جلسه کمیسیون برنامه ریزی،هماهنگی و نظارت بر قاچاق کالا و ارز شهرستان آق قلا برگزار شد

اولین جلسه کمیسیون برنامه ریزی،هماهنگی و نظارت بر قاچاق کالا و ارز شهرستان آق قلا برگزار شد اولین جلسه کمیسیون برنامه ریزی و نظارت بر قاچاق کالا و ارز شهرستان آق قلا برگزار شد.
کد خبر: 74467
فرمانداری آق قلا

فیلم سازان مستند گلستانی برای تشکیل خانه مستند فراخوانده شدند

فیلم سازان مستند گلستانی برای تشکیل خانه مستند فراخوانده شدند   مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان از انتشار فراخوان دعوت از مستند سازان استان گلستان به منظور ثبت نام و تشکیل خانه مستند خبر داد.
کد خبر: 74514

جذب و تخصیص 100 درصدی بودجه های عمرانی دانشگاه گلستان در سال 1398

جذب و تخصیص 100 درصدی بودجه های عمرانی دانشگاه گلستان در سال 1398  مدیر امور فنی و نظارت بر طرح های عمرانی دانشگاه گلستان گفت: جذب و تخصیص بودجه های عمرانی در سال 1398 به صورت 100 درصد انجام شد.
کد خبر: 74507

خرید تضمینی ٨٨۵ هزار ۵۰۰ تن گندم و کلزا از کشاورزان گلستانی

خرید تضمینی ٨٨۵ هزار ۵۰۰ تن گندم و کلزا از کشاورزان گلستانی   رییس سازمان جهادکشاورزی استان گلستان گفت: براساس سامانه غله تا تاریخ 21 تیرماه ٨٣ هزار و ۵۰۰ تن کلزا به ارزش افزون بر ۳٨٩میلیارد تومان و ٨٠٢ هزار تن گندم به ارزش بالغ بر ٢هزار میلیارد تومان توسط کشاورزان به مراکز خرید تحویل شده است.
کد خبر: 74502
سرپرست شرکت آب منطقه ای استان در دیدار با امام جمعه آق قلا عنوان کرد :

لزوم سازگاری با کم آبی در گلستان با روشهای فرهنگی، مدیریتی و سازه ای بیش از پیش ضرورت دارد

لزوم سازگاری با کم آبی در گلستان با روشهای فرهنگی، مدیریتی و سازه ای بیش از پیش ضرورت دارد  سرپرست شرکت آب منطقه ای گلستان در دیدار با امام جمعه آق قلا گفت: لزوم سازگاری با کم ابی در گلستان با روشهای فرهنگی، مدیریتی و سازه ای بیش از پیش ضرورت دارد.
کد خبر: 74501
رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور:

بیشترین ماموریت‌های امداد و نجات در سه ماهه نخست امسال در استان‌های مازندران، اصفهان، گلستان و خراسان جنوبی

بیشترین ماموریت‌های امداد و نجات در سه ماهه نخست امسال در استان‌های مازندران، اصفهان، گلستان و خراسان جنوبی  رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور خبر داد:در ۳ ماهه نخست امسال ۶ هزار و ۷۸۴ ماموریت توسط امداگران جمعیت هلال احمر در کشور انجام شد و بیشترین ماموریت‌های امداد و نجات در استان‌های مازندران، اصفهان، گلستان و خراسان جنوبی بوده است.
کد خبر: 74488
مدیر کل راه و شهرسازی استان گلستان:

جلسه كميسيون ماده پنج گلستان با حضور معاون عمرانی استانداری گلستان برگزار شد

جلسه كميسيون ماده پنج گلستان با حضور معاون عمرانی استانداری گلستان برگزار شد  مديركل راه وشهرسازي استان گلستان از برگزاري جلسه كميسيون ماده پنج شهرستان علی آباد کتول با حضورمعاون عمرانی استاندار گلستان با 17 دستور کارخبر داد .
کد خبر: 74500
معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت استان گلستان خبر داد:

اجرای تفاهم نامه بمنظور جلوگیری از فروش لامپهای کم مصرف غیر قانونی و قاچاق در استان گلستان

اجرای تفاهم نامه بمنظور جلوگیری از فروش لامپهای کم مصرف غیر قانونی و قاچاق در استان گلستان  معاون بازرسي، نظارت و حمایت از مصرف کنندگان سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت: تفاهم نامه ای بمنظور جلوگیری از فروش لامپهای کم مصرف غیر قانونی و قاچاق در استان گلستان فی مابین سازمان صمت استان گلستان، انجمن تولید کنندگان لامپهای کم مصرف استان و اداره کل استاندارد گلستان امضاء شد.
کد خبر: 74497

استاندارد با صمت گلستان و انجمن تولید کنندگان لامپ کشور، تفاهم نامه امضا کرد

استاندارد با صمت گلستان و انجمن تولید کنندگان لامپ کشور، تفاهم نامه امضا کرد  تفاهم نامه سه جانبه استاندارد، صمت و انجمن تولیدکنندگان لامپ کشور، با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری فیزیکی، در محل اداره کل استاندارد گلستان امضا شد.
کد خبر: 74469
رئیس سازمان صمت گلستان :

تولیدات فاقد شناسنامه و قاچاق از جمله موانع رشد تولید در کشور هستند

تولیدات فاقد شناسنامه و قاچاق از جمله موانع رشد تولید در کشور هستند  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گلستان در مراسم انعقاد تفاهم نامه همکاری سه جانبه اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی سازمان صمت گلستان و انجمن تولید کنندگان لامپ ایران گفت: تولیدات زیر پله ای فاقد شناسنامه و قاچاق از جمله موانع رشد تولید در کشور می باشد.
کد خبر: 74468

پیش بینی بارش 14 میلی متری از شنبه 21 تیر تا دو شنبه 23 تیر 99/ افزایش 40 درصدی بارش تیر ماه

پیش بینی بارش 14 میلی متری از شنبه 21 تیر تا دو شنبه 23 تیر 99/ افزایش 40 درصدی بارش تیر ماه  سرپرست دفتر مطالعات پایه شرکت آب منطقه ای گلستان گفت: با توجه به هشدار سطح زرد شماره 14 اداره کل هواشناسی استان گلستان و هشدار سطح زرد شماره 50 سازمان هواشناسی کشور، از شنبه 21 تیر تا روز دو شنبه 23 تیر 99، سامانه بارشی و رگبار به ویژه در ارتفاعات استان پیش بینی شده است.
کد خبر: 74490
معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت گلستان:

عرضه مستقیم ماسک در اماکن پرتردد شهر گرگان

عرضه مستقیم ماسک در اماکن پرتردد شهر گرگان  معاون امور بازرگانی وتوسعه تجارت سازمان صنعت، معدن وتجارت گلستان گفت: در حال هماهنگی هستیم که بتوانیم به صورت عرضه مستقیم، ماسک را در اماکن پرتردد شهر در اختیار شهروندان قرار دهیم.
کد خبر: 74458
مدیرکل مدیریت بحران استانداری گلستان خبر داد:

جاری شدن سیلاب در بخش هایی از شرق گلستان/خوشبختانه خسارات جانی نداشتیم

جاری شدن سیلاب در بخش هایی از شرق گلستان/خوشبختانه خسارات جانی نداشتیم مدیرکل مدیریت بحران استانداری گلستان گفت: بارش های رگباری بامداد امروز سبب وقوع سیلاب در 4 روستای بخش لوه شهرستان گالیکش و قسمت هایی از شهرستان مینودشت شد.
کد خبر: 74511

بازدید مدیرکل بانوان استانداری گلستان از شیرخوارگاه و خانه سلامت بهزیستی

بازدید مدیرکل بانوان استانداری گلستان از شیرخوارگاه و خانه سلامت بهزیستی به مناسبت هفته بهزیستی، مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان از شیرخوارگاه و خانه سلامت بهزیستی بازدید و از زحمات پرسنل و مربیان دلسوز این مرکز قدردانی کرد.
کد خبر: 74489
با موضوع پیگیری اجرای طرح اقدام ملی مسکن برگزار شد؛

همایش مدیران کل دفتر فنی استانداری های سراسر کشور از طریق ویدئو کنفرانس

همایش مدیران کل دفتر فنی استانداری های سراسر کشور از طریق ویدئو کنفرانس همایش مدیران کل دفتر فنی استانداری های سراسر کشور با موضوع پیگیری اجرای طرح اقدام ملی مسکن و با حضور مدیرکل دفتر فنی وزارت کشور از طریق ویدئو کنفرانس برگزار و در خصوص مباحث شهرسازی، بحث و تبادل نظر شد.
کد خبر: 74495

جذب اعتبارات مربوط به پروژه های عمرانی شهرداریها پیگیری شد

جذب اعتبارات مربوط به پروژه های عمرانی شهرداریها پیگیری شد  در راستای اجرای مصوبات شورای فنی استان و با توجه به نزدیک شدن به پایان سال مالی، جلسه پیگیری وضعیت عملیات اجرای پروژه های عمرانی شهرداریها از منابع استانی، بحرانی و... و جذب اعتبارات مربوط طی دو روز به ریاست سرپرست دفتر فنی استانداری و با حضور نمایندگان اداره کل اقتصاد و دارائی و سازمان مدیریت و برنامه ریزی و شهرداران و ذیحسابان شهرداریها برگزار شد.  
کد خبر: 74465

تقدیر از بانوی گلستانی، از نفرات برتر دور پنجم انتخاب زنان کارآفرین کشور

تقدیر از بانوی گلستانی، از نفرات برتر دور پنجم انتخاب زنان کارآفرین کشور در مراسم تجلیل از بانوی کارآفرین برتر کشوری به انتخاب آرای مردمی با حضور معصومه ابتکار، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده به صورت ویدیو کنفرانس از بانوی گلستانی تقدیر شد.
کد خبر: 74432

برگزاری دوره آموزشی آتش سوزی و اطفا حریق برای پرسنل مدیریت بحران استان

برگزاری دوره آموزشی آتش سوزی و اطفا حریق برای پرسنل مدیریت بحران استان دوره آموزشی آتش سوزی و اطفا حریق برای پرسنل مدیریت بحران استان برگزار شد.
کد خبر: 74385
مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان خبر داد؛

اجرای طرح غربالگری سلامت بانوان شاغل در دستگاههای اجرایی و زنان سرپرست خانوار در سالجاری

اجرای طرح غربالگری سلامت بانوان شاغل در دستگاههای اجرایی و زنان سرپرست خانوار در سالجاری مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان در جلسه کارگروه تخصصی اجتماعی, فرهنگی, سلامت, زنان و خانواده که به ریاست استاندار برگزار شد، از اجرای طرح غربالگری سلامت بانوان شاغل در دستگاه های اجرایی و زنان سرپرست خانوار در سالجاری خبر داد.  
کد خبر: 74424

اجرای طرح "مهربند" در بند نسوان شهرستان های گرگان و گنبد

اجرای طرح در راستای اجرای سند ارتقاء وضعیت زنان استان، اجرای طرح "مهربند" در بند نسوان شهرستان های گرگان و گنبد، در کارگروه اشتغال و توانمندسازی بانوان زندان های استان تصویب شد.
کد خبر: 74400

پرونده های مغایرت طرح هادی شهرهای مینودشت، قرق و گالگیش مطرح شد

پرونده های مغایرت طرح هادی شهرهای مینودشت، قرق و گالگیش مطرح شد در جلسه ی کمیته فنی مغارتهای طرح های هادی شهرهای استان، رسیدگی به 10 پرونده مغایرت طرح های هادی شهرهای مینودشت، قرق و گالیکش صورت پذیرفت.
کد خبر: 74343

کاستن از اختیارات قانونی دهیاری ها مانع از خدمات رسانی صحیح به مردم می شود

کاستن از اختیارات قانونی دهیاری ها مانع از خدمات رسانی صحیح به مردم می شود  مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان با بیان اینکه کاستن از اختیارات قانونی دهیاری ها توسط دستگاه ها و نهادهای مختلف مانع از خدمات رسانی صحیح به مردم می شود، گفت: در بیش از ۵۰۰ روستای گلستان عمر طرح هادی به پایان رسیده است و ضرورت دارد تا بازنگری طرح هادی روستاها صورت پذیرد.
کد خبر: 74368

نظارت مستمر بر مراکز معاینه فنی شهرها در دستور کار ستادهای معاینه فنی شهرداریها

نظارت مستمر بر مراکز معاینه فنی شهرها در دستور کار ستادهای معاینه فنی شهرداریها   معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار بر انجام نظارتهای مستمر مطابق ماده 41 دستورالعمل ماده 3 آیین نامه اجرایی نحوه انجام معاینه و صدور برگه معاینه فنی خودرو توسط ستاد های معاینه فنی شهرداریها تأکید کرد.
کد خبر: 74296