عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » گلستان در زمان سفر رئیس جمهور میزبان بیش از 200 خبرنگار داخلی و خارجی می شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار:

گلستان در زمان سفر رئیس جمهور میزبان بیش از 200 خبرنگار داخلی و خارجی می شود

گلستان در زمان سفر رئیس جمهور میزبان بیش از 200 خبرنگار داخلی و خارجی می شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و مسئول کمیته استانی امنیتی و استقبال سفر ریاست جمهور گفت: در جریان سفر استانی دکتر روحانی و رؤسای جمهور ترکمنستان و قزاقستان، به منظور پوشش اخبار سفر استانی رئیس جمهور و افتتاح پروژه اتصال راه آهن جمهوری اسلامی ایران به آسیای میانه ، گلستان میزبان بیش از 200 خبرنگار از رسانه های داخلی و خارجی خواهد بود.

"علی اصغر طهماسبی" در دومین جلسه کارگروه امنیت و استقبال سفر ریاست محترم جمهور به استان، اظهار داشت: حضور این تعداد خبرنگار جهت پوشش اخبار افتتاح اتصال راه آهن جمهوری اسلامی ایران، ترکمنستان، قزاقستان و کشورهای آسیای میانه و سفر استانی کاروان تدبیر و امید نشان دهنده اهمیت این پروژه و فرصت بسیار مناسبی جهت معرفی جاذبه ها و ظرفیتهای موجود در استان امی باشد، که در اختیار ما قرار گرفته است.

وی ادامه داد: قطعاٌ سفر رئیس جمهور منشأ خیر و برکت در استان خواهد بود و در اولین سفر کاروان دولت تدبیر و امید به گلستان، امیدواریم که از این فرصت گرانبهایی که نصیب استان شده، بتوانیم نهایت بره مندی را ببریم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در ادامه با بیان برنامه های سفر رئیس جمهور به استان گلستان، گفت: زمانبندی برنامه ها، دیدارها و جلساتی که با حضور دکتر روحانی در استان گلستان برگزار خواهد شد، صورت گرفته که پس از نهایی شدن به اطلاع عموم خواهد رسید.

وی با اشاره به حضور تعداد زیاد مهمانان خارجی، خبرنگاران، سرمایه گذاران و سایر مهمانان ، خاطرنشان کرد: با تعامل و همفکری که بین همه اعضای ستاد هماهنگی سفر رؤسای جمهور سه کشور و سفر استانی دکتر روحانی به گلستان وجود دارد، کار در همه حوزه ها بخوبی پیش رفته و تمهیدات لازم در خصوص اسکان مهمانان داخلی و خارجی اندیشیده شده است.

گلستان در زمان سفر رئیس جمهور میزبان بیش از 200 خبرنگار داخلی و خارجی می شود


ارسال کننده خبر : معاونت سیاسی امنیتی اجتماعی
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .