عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » تاکنون 64 روستای شهرستان مینودشت گازرسانی شد

مدیرعامل شرکت گازاستان گلستان گفت:

تاکنون 64 روستای شهرستان مینودشت گازرسانی شد

 

مهندس صفرعلی جمال لیوانی درمصاحبه با پایگاه اطلاع رسانی گاز گلستان از گازرسانی به64 روستای شهرستان مینودشت تاکنون خبرداد.

 وی گفت:ازمجموع 72 روستای شهرستان مینودشت تاکنون تعداد 64 روستای گازرسانی شده و از نعمت گاز طبیعی بهره مند می باشند.

 جمال لیوانی افزود:درحال حاضر 8 روستای شهرستان فاقد گاز است که 7روستا مشمول بند((ق)) تبصره 2 قانون بودجه کشور بوده و درحال حاضر عملیات اجرایی گازرسانی به یک روستا نیز در حال انجام می باشد.

مدیرعامل شرکت گازاستان گلستان در ادامه گفت:گازرسانی به 6 روستای دیگر شهرستان نیز در مرحله طراحی و تهیه پکیج قرار دارد،ضمن اینکه یک روستا نیز زیر 20 خانوار می باشد.

 این مقام مسئول تصریح کرد:درحال حاضر درسطح شهرستان مینودشت افزون بر 378 کیلومتر شبکه اجرا ،تعداد 11 هزار و 944 انشعابات نصب و تعداد 22 هزار و 670 مشترک جذب و 21 هزار و 450 خانوار نیز ازنعمت گازطبیعی بهره مند شده اند.

 مهندس صفرعلی جمال لیوانی اظهارداشت:در همین راستا تعداد 19 واحد صنعتی عمده و 3 جایگاه CNG شهرستان نیز گازرسانی شد.

 وی ادامه داد:در حال حاضر 100 درصد خانوار شهری و 95 درصد خانوار روستایی شهرستان مینودشت از نعمت گازطبیعی برخوردار شده اند.

 مدیرعامل شرکت گازاستان گلستان درخاتمه ازهمه مشترکین عزیزشهرستان تقاضا نمود صورتحساب گازبهای مصرفی خود را بصورت الکترونیکی درموقع تعیین شده واریزنمایندوضمن توجه به نكات ايمني،مصرف گاز خود را بدرستي مديريت كنند.

 


نام دستگاه ارسال کننده خبر : شرکت گاز استان گلستان
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0