عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستانکمک رسانی کارکنان،کارگزاران و زائرین حج و زیارت استان گلستان به زلزله زدگان سی سخت

 مدیر حج وزیارت استان ضمن ابراز تاسف از حادثه زلزله در استان کهکیلویه و بویر احمد بیان داشت: در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) و تأکید ریاست سازمان حج و زیارت در خصوص استمرار کمک های مومنانه، طبخ و توزیع غذای گرم در میان زلزله زدگان سی سخت توسط مجموعه کارگزاران حج و زیارت از همان ابتدا آغاز گردید.

کد خبر: 81379


متقاضیان نقل و انتقال اسناد حج و عمره مراقب فعالیت دلالان باشند


 مدیر حج و زیارت استان گفت: با توجه به فعالیت برخی دلالان در عرصه خرید و فروش اسناد حج تمتع و عمره، از متقاضیان اینگونه  اسناد می خواهیم مراقب دلالانی که با هدف سودجویی در زمینه خرید و فروش فیش حج تمتع و عمره فعالیت می نمایند، باشند و به تبلیغات آنان در فضای مجازی و پیامکهای ارسالی توجه ننمایند.

کد خبر: 81375

رئیس سازمان صمت گلستان :

زمینه های مناسبی برای گسترش مناسبات اقتصادی و دیپلماتیک بین ازبکستان و ایران فراهم است

زمینه های مناسبی برای گسترش مناسبات اقتصادی و دیپلماتیک بین ازبکستان و ایران فراهم است

 رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان در سمینار و وبینار آشنایی با بازارهای ایران و ازبکستان گفت: زمینه های مناسبی برای گسترش مناسبات اقتصادی و دیپلماتیک بین دو کشور دوست و برادر ازبکستان و ایران فراهم می باشد که لازم است زمینه های توسعه روابط استان گلستان با این کشور را بیش از پیش فراهم نماییم.

کد خبر: 81374


حضور تیم هاکی گلستان در مسابقات لیگ برتر مردان

 تیم هاکی گلستان در مسابقات لیگ برتر مردان به میزبانی تهران حضور خواهد داشت.

کد خبر: 81373


مشکل کمبود مرغ در استان با تشدید نظارتها حل خواهد شد

مشکل کمبود مرغ در استان با تشدید نظارتها حل خواهد شد

 رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان گلستان در برنامه زنده تلویزیونی گفتگوی ویژه خبری صدا و سیمای مرکز گلستان گفت: با تشدید نظارتها از تحویل مرغ توسط دامپزشکی تا توزیع و فروش، مشکل کمبود مرغ در استان حل خواهد شد.

کد خبر: 81372

در شرکت آب و فاضلاب استان گلستان صورت گرفت:

نشست سالانه طرح ملی بانوی آب /از نفرات برتر طرح ملی بانوی آب تقدیر شد

به همت دفتر امور بانوان و خانواده و روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان مراسم اختتامیه و نشست سالانه و تقدیر از نفرات برتر طرح ملی بانوی آب در سالن جلسات این شرکت برگزار شد.
کد خبر: 81360

به میزبانی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان؛

اولین همایش ملی پتانسیل‌های صنعتی گونه‌های چوبی تند رشد برگزار شد

اولین همایش ملی پتانسیل‌های صنعتی گونه‌های چوبی تند رشد برگزار شد

 " اولین همایش ملی پتانسیل‌های صنعتی گونه‌های چوبی تند رشد"، چهارشنبه، سیزدهم اسفندماه، به صورت مجازی و به میزبانی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان برگزار شد.

کد خبر: 81370


برگزاری جلسه تعیین تکلیف یک رصد فروش معادن استان گلستان

برگزاری جلسه تعیین تکلیف یک رصد فروش معادن استان گلستان

 معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت: جلسه تعیین تکلیف یک رصد فروش معادن استان گلستان در راستای اجرای بند 3 دستورالعمل نحوه اجرای بند 5 ماده 43 قانون برنامه ششم توسعه (اختصاص 1درصد فروش معادن و صنایع معدنی) با حضور دستگاههای متولی برگزار گردید.

کد خبر: 81371


خدمت به جامعه ایثارگری توفیق الهی است

 مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان اظهار کرد: خدمت خالصانه به خانواده های معظم شاهد و ایثارگر و حل کردن مشکلات آنها فضیلتی بزرگ و توفیقی الهی است.

کد خبر: 81352


نشست مدیران شرکت گاز و آموزش و پرورش استان گلستان

 

 

 در راستای نهادینه کردن مصرف ایمن و بهینه گاز طبیعی و توسعه و ترویج فرهنگ مدیریت مصرف، علی طالبی مدیر عامل گاز گلستان بهمراه رؤسای امور مالی و پشتیبانی و روابط عمومی باحضور در اداره کل  آموزش و پرورش استان با احسان گوهری راد، مدیر کل دیدار و تبادل نظر کردند.

کد خبر: 81342