عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستانآمادگی تمام نیروها برای مهار حریق های احتمالی در عرصه های ملی

فرمانده یگان حفاظت منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان از آمادگی تمام نیروها برای مهار حریق های احتمالی در عرصه های ملی خبر داد.
کد خبر: 76828


دفاع مقدس مدرسه ایثار و معنویت بود

 مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان با بیان اینکه دفاع مقدس مدرسه ایثار و معنویت بود اظهار کرد: ملت سرافراز ایران اسلامی در دوران هشت سال دفاع مقدس با دفاع از ارزشهای اسلام و انقلاب و خاک میهن عظمت و اقتدار ایران اسلامی را به دنیا نشان داد.

کد خبر: 76826


شناسایی عرصه‌های اولویت دار و گشت و مراقبت تیم های عملیاتی؛ مهمترین اقدام پیشگیری از بروز حریق

 فرشید رحمانی رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری  شهرستان گنبد کاووس از مهار حریق در منطقه مرتعی دولت یار پشه لر خبر داد.
کد خبر: 76813


اهدای 2 اندام مصنوعی به بیماران نیازمند سیستان و بلوچستان

 
 اهدای 2 اندام مصنوعی به بیماران نیازمند سیستان و بلوچستان

 مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان از اهدای اندام مصنوعی به 2 نیازمند در شهرستان شهرستان نیمروز استان سیستان و بلوچستان به همت خیّر و داوطلب گلستانی در قالب اجرای طرح نذر آب3خبر داد.

 


کد خبر: 76812


پروانه های مرتعداری که تا سال 1400 طرح ارائه نکنند باطل می گردند

 

 

 

 

 

 مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان گفت طبق شیوه نامه فنی و اجرایی، عدم تهیه طرح مرتعداری تا سال 1400منجر به ابطال پروانه مرتعداری می گردد.

کد خبر: 76806


دیداررئیس و اعضای کانون بازنشستگان استان گلستان با دکتر اعتماد سرپرست اداره کل راه آهن شمالشرق2

 به گزارش روابط عمومی اداره کل راه آهن شمال شرق۲ ،رئیس و اعضای کانون بازنشستگان استان گلستان با دکتر اعتماد سرپرست اداره کل راه آهن شمالشرق بصورت دوستانه و چهره به چهره دیدار و گفتگو نمودند.

 


کد خبر: 76801


نقش محوری جمعیت هلال احمر در حوزه های گوناگون عرصه دفاع مقدس درخشان است

نقش محوری جمعیت هلال احمر در حوزه های گوناگون عرصه دفاع مقدس درخشان است

 مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان گفت: جمعیت هلال احمر در 8 سال دفاع مقدس با انجام مأموریت های حقیقی و وظیفه ملی کارنامه درخشانی دارد.کد خبر: 76795


انسداد 37 حلقه چاه غیرمجاز در شهرستانهای گرگان و آق قلا

 

انسداد 37 حلقه چاه غیرمجاز در شهرستانهای گرگان و آق قلا

 مدیر امور منابع آب شهرستان های گرگان و آق قلا از پر و مسلوب المنفعه کردن 37 حلقه چاه غیرمجاز در 6 ماهه ابتدایی سال جاری با صرفه جویی حدود 250 هزار مترمکعب آب در این 2 شهرستان خبر داد.   

 


کد خبر: 76793

در جلسه هیات مدیره کانون بازنشستگان صنعت آب و برق استان با مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان عنوان شد:

استفاده از ظرفیت فکری و تجربی بازنشستگان صنعت آب در شرکت آب منطقه ای گلستان

استفاده از ظرفیت فکری و تجربی بازنشستگان صنعت آب در شرکت آب منطقه ای گلستان

 مدیر عامل شرکت آب منطقه ای استان در جلسه هیات مدیره کانون بازنشستگان صنعت آب و برق استان بر استفاده از ظرفیت فکری و تجربی بازنشستگان صنعت آب در شرکت آب منطقه ای گلستان تاکید کرد. 


کد خبر: 76792


دیدار با خانواده های شهیده منا در شهرستان بندر ترکمن

 به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان گلستان؛ به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و سالگرد شهادت شهدای فاجعه منا و تقدیم پیام ریاست محترم سازمان و نماینده ولی فقیه درامور حج و زیارت و در ادامه دیدار با خانواده شهدای منای استان ، سید علی میرقاسم پور مدیر حج و زیارت استان ، وزیری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران، حجت الاسلام والمسلمین ،سلیمانی فرد مدیرکل اوقاف و امور خیریه و جمعی از کارگزاران زیارتی با خانواده شهیده منا مرجان ناز قلیچی از شهرستان بندر ترکمن دیدار و گفتگو کردند.

کد خبر: 76785