عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » دیدار استاندار گلستان با معاون هماهنگی معاون اول رییس جمهوری


دیدار استاندار گلستان با معاون هماهنگی معاون اول رییس جمهوری

دیدار استاندار گلستان با معاون هماهنگی معاون اول رییس جمهوری

 استاندار گلستان به منظور انجام هماهنگی های لازم جهت سفر قریب الوقوع دکتر جهانگیری و هیات همراه به استان، با دکتر ویسه، معاون هماهنگی معاون اول رییس جمهوری دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، دکتر حسن صادقلو در این دیدار، برخی طرحهای نیمه تمام استان که نیاز به حمایت دولت برای تکمیل دارند را تشریح کرد.

طرح جامع مبارزه با سیل و درخواست بودجه کامل، به سرانجام رسیدن پروژه انتقال آب مازاد مازندران به استان، کمک به تامین اعتبار انتقال آب آشامیدنی گرگان از محمد آباد، صدور مجوز برای آب شیرین کن های صنعتی و کشاورزی، کمک به احداث سدهای چایلی – رامیان برای تامین آب شرب و کشاورزی بنا بر مصوبات قبلی، از جمله موضوعاتی بود که استاندار در این دیدار به آنها اشاره کرد.

دکتر صادقلو در این دیدار همچنین واگذاری عملیات زه کشی زمین های نیمه شور در شمال استان به وزارت جهاد کشاورزی و تعیین تکلیف آشوراده و واگذاری سریعتر به بخش خصوصی برای اجرای مصوبه ریاست محترم جمهوری در جریان سفر به گلستان را خواستار شد.

در ادامه، آقای دکتر ویسه دستورات لازم برای استعلام از مراکز مربوطه و اعلام نتیجه جهت جمعبندی در جریان سفر دکتر جهانگیری را صادر نمود.

دکتر جهانگیری، معاون اول رییس جمهوری و هیات همراه، برای افتتاح چند پروژه و بازدید از مناطق آشوراده و اینچه برون به زودی به استان گلستان سفر می کنند.

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • 0