عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » تشکل‌های مردم نهاد زمینه‌ساز امیدآفرینی در انتخابات هستند

رئیس ستاد انتخابات گلستان:

تشکل‌های مردم نهاد زمینه‌ساز امیدآفرینی در انتخابات هستند

 رییس ستاد انتخابات استان گلستان گفت: تشکل‌های مردم نهاد با توجه به نفوذ در بدنه مردم می‌توانند موجب امیدآفرینی، اعتمادافزایی و افزایش مشارکت مردم در انتخابات شوند و به مردم در انتخاب نامزد اصلح کمک کنند.

به گزارش روابط عمومی استانداری گلستان، سیدعلی مهاجر امروز یکشنبه 3 تیر در نشست با تشکل‌های مردم نهاد حوزه‌های اجتماعی و مبارزه با مواد مخدر استان، اظهار کرد: انتخابات، تجلی جمهوریت نظام و عرصه‌ای برای مشارکت مردم در سرنوشت کشور است و تشکل‌های مردمی به عنوان خواص جامعه می‌توانند منشا خیزش عمومی برای مشارکت در انتخابات باشند.
وی خاطرنشان کرد: انتخاب گفتمان انقلاب اسلامی فراتر از انتخاب یک حزب و گروه سیاسی است، همان‌گونه که رهبر معظم انقلاب فرمودند، «ببینید چه کسی به ملاک‌های انقلاب اسلامی نزدیک‌تر است و توانایی کار در جهت ملاک‌های انقلاب را دارد تا یک انتخاب خوب داشته باشید.»
وی یادآور شد: شهید رئیسی انتخابی بود که گفتمان انقلاب را در مدیریت اجرایی کشور عملیاتی کرد و نشان داد این گفتمان همچنان راه‌گشا بوده و می‌تواند کشور را از چالش‌های مختلف عبور داده و به قله‌های پیش‌رفت برساند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان در مورد نقش تشکل‌های مردم نهاد در پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی افزود: فعالیت سازمان‌های مردم نهاد در حوزه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی بسیار مهم، ارزنده و موثر است، دولت مردمی به این نقش واقف بوده و دست نیاز به سمت آنها دراز کرده است.
مهاجر گفت: مطمئن باشید دخیل کردن مردم در تصمیم‌گیری‌ها و اجرای طرح‌های توسعه‌ای در قالب تشکل‌های مردمی علاوه‌بر ایجاد هم‌دلی و همبستگی بین مردم و مسئولان، می‌تواند بازوی توانمندی برای دولت باشند.
وی تاکید کرد: سازمان‌های مردم نهاد به‌عنوان خواص جامعه در مسائل مختلف از جمله مقابله با اعتیاد و کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌توانند یک حرکت عمومی و مشارکت اجتماعی در جامعه ایجاد کنند.

بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : مقسمی
  • بازدید : 86
  • کد خبر : 113174