عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » طرح نظارت بر قالیشویی ها در گلستان آغاز شد


طرح نظارت بر قالیشویی ها در گلستان آغاز شد

طرح نظارت بر قالیشویی ها در گلستان آغاز شد

 

معاون بازرسی، نظارت و حمایت از مصرف کنندگان اداره کل صنعت،معدن وتجارت استان گلستان گفت : با توجه به نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و انجام مراسم خانه تکانی ، تقاضای مردم برای شتشوی فرش ها افزایش یافته و فعالیت کارگاه های قالی شویی در این ایام بیشتر می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن وتجارت استان گلستان ، جعفر کرامتی گفت : بازرسان اداره کل صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان با سرکشی مداوم بر فعالیت قالیشویی های در سطح استان ، بر روند خدمت رسانی این مراکز از نظر کیفیت و قیمت شتشوی فرش نظارت مستمر می کنند.

وی اظهار داشت: ارائه نرخ نامه توسط افرادی که نسبت به دریافت فرش و تحویل آن به مشتری اقدام می نمایند وارائه به مشتری به منظور اطلاع از قیمت ونیز نصب نرخنامه مصوب درمحل دید مشتری در محل دفاتر الزامی میباشد.

کرامتی گفت: در این طرح تیم های بازرسی به صورت مستمربر چگونگی عملکرد واحدهای قالیشویی نظارت داشته و با تخلفاتی نظیر گرانفروشی، تقلب ، عدم صدور صورتحساب و نظایر آن بر وفق مقررات برخورد قانونی لازم صورت انجام می دهند.

وی تصریح کرد : این طرح تا روزهای پایانی اسفند ماه ادامه خواهد داشت که در صورت مشاهده تخلفات احتمالی با متخلفین برخورد خواهد شد

وی از شهروندان خواست ضمن دقت در استفاده ازخدمات قالیشویی های مجاز و دارای پروانه، در صورت مشاهده هرگونه تخلف احتمالی با سامانه 124 تماس گرفته و مراتب را به اطلاع بازرسان اداره کل صنعت،معدن وتجارت برسانند.

 


نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل صنعت، معدن وتجارت استان گلستان
تأیید کننده خبر : مقسمی
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : خلیلی
  • بازدید : 56
  • کد خبر : 110341