عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » هدف سند چشم انداز راه و شهرسازی گلستان برای افق 1404 مشخص شد

نماینده ویژه مدیرکل راه و شهرسازی گلستان:

هدف سند چشم انداز راه و شهرسازی گلستان برای افق 1404 مشخص شد

نماینده ویژه مدیرکل راه و شهرسازی گلستان گفت: هدف اداره کل راه و شهرسازی گلستان برای تدوین سند تجمر ( تجارت جهانی مبتنی بر مزیت رقابتی ) مشخص شده است.

به گزارش اداره ارتباطات و اطلاع رسانی اداره کل راه و شهرسازی گلستان ، مهندس عیسی مهری اظهار کرد: سند چشم انداز بخشی از فرآیند برنامه ریزی راهبردی استراتژیک در هر سازمان، دستگاه دولتی استان بوده که ایده ال های اصلی کسب و کار را در قالب یک سند راهبردی آینده نگر برای الهام بخشیدن به کارکنان و آگاهی سایر مجامع و شرکت ها تعریف می کند.

نماینده ویژه مدیرکل راه و شهرسازی گلستان ادامه داد: هدف سند تجمر راه و شهرسازی گلستان برای افق 1404و بر پایه اسناد آمایش سرزمین و سند چشم اندازاستان تدوین شده است.

وی افزود: در راستای تدوین هدف سند چشم انداز استان 11 جلسه با حضور کمیته پژوهش و کارکنان شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی استان گلستان برگزار شد.

مهندس مهری همچنین تصریح کرد: در مراحل مختلف رسیدن به هدف این سند، به منظور بهره گیری از خرد جمعی سازمان، طی برگزاری جلساتی با کمیته پژوهش و اعضای شورای هماهنگی امور راه و شهرسازی گلستان، طرح پیشنهادی توسط مشاور ارائه و مورد نقد و بررسی قرار گرفت.

نماینده ویژه مدیرکل راه و شهرسازی گلستان افزود: در پایان این جلسات چشم انداز و هدف حوزه مسکن و شهرسازی استان گلستان مشخص، و «تنظیم گری، تسهیل گری و حکم روایی» به عنوان هدف این حوزه عنوان شد.

وی در انتها با بیان اینکه استفاده از ظرفیت ها و مزیت های استانی برای اعتلای وجهه علمی و فناورانه باید در دستور کار قرار گیرد، گفت:پیشبرد اهداف علمی و شاخص پیشرفت حوزه مسکن و شهرسازی استان نیازمند اجرای برنامه ها و طرح های مختلف است تا بتوانیم با رفع مشکلات موجود در این زمینه موفق عمل کرده و شاهد تحقق اهداف موردنظر در حوزه مسکن و شهرسازی باشیم.

 


نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل راه و شهرسازی گلستان:
تأیید کننده خبر : کارشناس1
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .