عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » جلسه هماهنگی اعیاد سعید قربان و غدیر و دهه امامت و ولایت شهرستان ترکمن برگزار شد


جلسه هماهنگی اعیاد سعید قربان و غدیر و دهه امامت و ولایت شهرستان ترکمن برگزار شد

جلسه هماهنگی اعیاد سعید قربان و غدیر و دهه امامت و ولایت شهرستان ترکمن برگزار شد

 جلسه هماهنگی بزرگداشت اعیاد سعید قربان و غدیر و دهه امامت و ولایت شهرستان ترکمن با حضور فرماندار و سایر اعضا امروز یکشنبه 27 تیر در محل فرمانداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ترکمن؛ سیدصادق شیرنگی فرماندار ضمن تسلیت شهادت امام محمد باقر(ع) و تبریک اعیاد سعید قربان و غدیر گفت: اعیاد قربان و قربان از بزرگترین اعیاد ما مسلمانان است و به دلیل شیوع پیک پنجم کرونا در کل کشور و در استان و شهرستان ما بایستی در بزرگداشت این مناسبتها، همچون سایر مناسبت ها رویکرد کرونایی را مد نظر قرار دهیم.
وی ادامه داد: در شرایط کنونی که ویروس کرونا نوع دلتا شیوع پیدا کرده و به گفته متخصصان و کارشناسان این نوع از ویروس کرونا بسیار سریعتر از سویه های دیگر سرایت می کند لذا لازم است شیوه نامه های بهداشتی با دقت بیشتری رعایت شود و از هرگونه تجمع پرهیز شود چرا که تجمعات انسانی کانون شیوع این بیماری هستند.
نماینده عالی دولت در شهرستان از شهروندان خواست تا حد امکان دید و بازدید در اعیاد پیش رو را محدود کنند و مراسم های عروسی و عزا نیز فعلا برگزار نشود یا در صورت برگزاری با جمعیت محدود و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و شیوه نامه های بهداشتی باشد تا خدای نکرده باعث شدت گرفتن شیوع این ویروس بین خود و عزیزانمان و سایر افراد جامعه نشویم.
 وی تاکید کرد همه ما لازم است با حس مسئولیت پذیری در قبال سلامت کل جامعه، دستورالعمل های بهداشتی را با جدیت و دقت رعایت کنیم تا به یاری خداوند متعال این پیک را نیز بسلامت پشت سر بگذاریم.
    

جلسه هماهنگی اعیاد سعید قربان و غدیر و دهه امامت و ولایت شهرستان ترکمن برگزار شد

 


ارسال کننده خبر : فرمانداری بندرترکمن
تأیید کننده خبر : کارشناس2
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.