عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » گلستان مستعد سرمایه گذاری است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در حاشیه غبارروبی گلزارشهدای گمنام؛

گلستان مستعد سرمایه گذاری است

گلستان مستعد سرمایه گذاری است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در حاشیه غبارروبی گلزارشهدای گمنام شهرستان گرگان، به ظرفیت های متعدد استان اشاره و تاکید کرد که گلستان مستعد سرمایه گذاری است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری گلستان، سید صولت مرتضوی وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی صبح شنبه ۴ شهریور ماه در سفر به استان گلستان، ضمن تبریک هفته دولت گفت: استان گلستان باتوجه به ظرفیتی که دارد مستعد سرمایه گذاری بوده و باتوجه به نگاه ویژه دولت به امر توسعه تعاونی‌ها و گردشگری طبیعی و سلامت پیگیر زیر ساخت ها و تحویل پروژه های استان به سرمایه گذار هستیم.

وی افزود: توسعه تعاونی ها و تضمین تامین ۲۵ درصد اقتصاد کشور توسط آنان با پیگیری و آموزش های درحال ارائه مدنظر بوده و هدف گذاری شده است.
 
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ادامه داد: براساس ارزیابی های انجام شده با اهتمام ویژه استاندار گلستان به اشتغال که یکی از وعده های مهم دولت سیزدهم هم هست، نسبت به متوسط کشوری نرخ بیکاری کمتری دارد که جای تقدیر دارد.

مرتضوی هدف از حضور در گلستان را بازدید و ارزیابی اقدامات و برنامه های ادارات، سازمان ها وشرکت های تابعه وزارت متبوع اعلام کرد و تصریح کرد: در مدت ۲ساله دولت مردم اقدامات خوبی انجام شده و در حال انجام است که باید با تبیین صحیح به مردم گفته شود.

 

گلستان مستعد سرمایه گذاری است

 

گلستان مستعد سرمایه گذاری است

 

 


بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : مقسمی
  • بازدید : 229
  • کد خبر : 104876