عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » اسکان ۳۳ هزار مسافر فرهنگی در اقامتگاه‌های آموزش و پرورش گلستان تا نهمین روز سال ۱۴۰۳


اسکان ۳۳ هزار مسافر فرهنگی در اقامتگاه‌های آموزش و پرورش گلستان تا نهمین روز سال ۱۴۰۳

 

سیدرضا نظری مدیرکل آموزش‌ و پرورش از اسکان ۳۳ هزار مسافر فرهنگی در اقامتگاه‌های آموزش و پرورش گلستان تا نهمین روز سال ۱۴۰۳ خبر داد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، سیدرضا نظری مدیرکل آموزش‌ و پرورش و رئیس ستاد اسکان فرهنگیان استان به همراه قلی نژاد معاون آموزش متوسطه و محمود حسین زرگری دبیر ستاد اسکان و سایر مسئولین استانی و شهرستانی بعد از ظهر چهارشنبه هشتم فروردین ماه، به منظور ارزیابی کیفیت خدمات ارائه شده به فرهنگیان از مراکز اسکان نوروزی فرهنگیان در شهرستان علی آباد کتول بازدید کرد.

نظری با بیان اینکه ۱۴۱مدرسه، چهار مرکز آموزشی و رفاهی در استان گلستان برای پذیرش مهمانان نوروزی فرهنگی آماده شده است، گفت: بر همین اساس، مراکز اسکان نوروزی فرهنگیان شهرستان‌های گرگان و گالیکش به ترتیب پرمسافرترین مراکز استان شدند.

وی خاطرنشان کرد: طبق آمار اعلامی ستاد اسکان نوروزی فرهنگیان استان تا هشتم فروردین ماه، ۷هزار و ۳۵۴ خانوار (۳۳ هزار و ۱۱۶نفر) در این مراکز اسکان یافته‌اند.

مدیرکل آموزش و پرورش گلستان با بیان اینکه ستاد اسکان به طور رسمی از ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ اسکان مسافران را شروع کرده است افزود: امکان پذیرش روزانه بیش از ۴ هزار و پانصد نفر در اماکن آموزش و پرورش در چهارده شهرستان استان وجود دارد.

نظری گفت: دوازدهفروردین آخرین روز پذیرش مراکز اسکان موقت فرهنگیان خواهد بود همچنین به منظور تسهیل در سفرهای نوروزی فرهنگیان سامانه جامع اسکان فرهنگیان به آدرس eskan.medu.ir جهت خدمات رزرو - پذیرش غیرحضوری فعال می باشد.

 


 

 


نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان
تأیید کننده خبر : مقسمی
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : آپ
  • بازدید : 36
  • کد خبر : 111399