عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » اجرای بیش از 28کیلومتر عملیات اصلاح و توسعه خط انتقال و شبکه توزیع آب شرب در شهرستان آزادشهر


اجرای بیش از 28کیلومتر عملیات اصلاح و توسعه خط انتقال و شبکه توزیع آب شرب در شهرستان آزادشهر

اجرای بیش از 28کیلومتر عملیات اصلاح و توسعه خط انتقال و شبکه توزیع آب شرب در شهرستان آزادشهر

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان از اجرای بیش از28 کیلومتر عملیات خط انتقال و شبکه توزیع آب در راستای تامین آب پایدار در سال گذشته در این شهرستان خبر داد.

ابوالفضل رحیمی با اعلام این خبر اظهار داشت : در راستای رفع مشکل کمبود آب شرب و پایداری منابع تامین در این شهرستان و روستاهای تحت پوشش حفر و تجهیز 2 حلقه چاه آب شرب وبهسازی 10 حلقه چاه آب شرب از دیگر فعالیت های صورت گرفته این امور در مدت مذکور بوده است.

این مقام مسئول نصب 635 مورد انشعاب آب جدید ، تعویض 23 مورد انشعاب فرسوده ،مرئی کردن 44مورد شیرآلات شبکه آبرسانی ، استاندارد سازی 19 فقره انشعاب آب مشترکین و شناسایی و قطع 81 فقره انشعاب آب غیر مجاز را از دیگر اقدامات انجام شده امور آب و فاضلاب شهرستان آزادشهر در سال گذشته برشمرد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گلستان گفت : تعویض 414 مورد کنتور خراب مشترکین ، رفع نشتی و گیر 158 مورد کنتور آب ، جابه جایی 21 فقره کنتور ، رفع 1487 مورد اتفاقات انشعاب آب مشترکین و رفع بیش از 1000 مورد اتفاق شبکه و خط انتقال آب از دیگر فعالیت های این امور در راستای جلوگیری از هدر رفت آب در این مدت بوده است .

ابوالفضل رحیمی در پایان افزود : شستشوی 43 کیلومتر شبکه توزیع و خطوط انتقال آب شرب و بیش از 32هزار مورد آزمون کلر سنجی با هدف تامین آب آشامیدنی سالم و بهداشتی دیگر اقدامات صورت گرفته در امور آب و فاضلاب شهرستان آزادشهر در این مدت بوده است.

اجرای بیش از 28کیلومتر عملیات اصلاح و توسعه خط انتقال و شبکه توزیع آب شرب در شهرستان آزادشهر


 


نام دستگاه ارسال کننده خبر : شرکت آب و فاضلاب استان گلستان
تأیید کننده خبر : مقسمی
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .