عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » فرماندار شهرستان آق قلا فرا رسیدن نوروز 96 و بهار طبیعت را تبریک گفت

صبح امروز در آستانه تحویل سال جدید:

فرماندار شهرستان آق قلا فرا رسیدن نوروز 96 و بهار طبیعت را تبریک گفت

فرماندار شهرستان آق قلا فرا رسیدن نوروز 96 و بهار طبیعت را تبریک گفت

 صبح امروز دوشنبه 30 اسفند ماه ، در آستانه تحویل سال و بهار طبیعت، "امانگلدی ضمیر" در پیامی فرا رسیدن عید باستانی نوروز و نو شدن طبیعت را پیشاپیش به عموم هموطنان در اقصی نقاط کشور، هم استانی ها و مردم شریف شهرستان آق قلا تبریک گفت.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آق قلا ، متن پیام "امانگلدی ضمیر" به مناسبت فرا رسیدن نوروز و بهار طبیعت بدین شرح است.

 "بسم الله الرحمن الرحیم"

 "یا مقلب القلوب و الابصار ، یا مدبر الیل و النهار ، یا محول الحول و الاحوال ، حول حالنا الی احسن الحال"

 بهار از یک سو پیام آور نو شدن طبیعت و تجدید حیاتی دوباره و از سوی دیگر، نماد تعادل میان سرمای جانسوز زمستان و گرمای سوزان تابستان است، بشر با الهام از طبیعت، با در پیش گرفتن تعادل میان افراط و تفریط و تغییر در افکار و کردار خود، می تواند آینده ای بهتر را برای خویش رقم زند.

 در آستانه نوروز و حلول بهار ١٣٩٦ که معطر به نام کوثر هستی فاطمه اطهر(س) است، نیکوترین احوال و بهترین لحظات را همراه با توفیقات روزافزون و افتخارآفرینی های غرورانگیز برای ملت شریف ایران اسلامی آرزومندم.

 امیدوارم سال جدید، سالی توام با شادکامی، موفقیت و بهروزی برای همه مردم، به خصوص شما هشمهریان و مردم شریف و ولایتمدار شهرستان آق قلا باشد، اطمینان دارم که در پرتو عنایات ایزد منان و با مدیریت داهیانه رهبر فرزانه انقلاب،تدبیر مدیران صادق و دلسوز نظام و حضور هوشمندانه، فعال و منسجم آحاد مردم در همه عرصه ها و صحنه های تأثیرگذار و به ویژه انتخابات سرنوشت ساز اردیبهشت ماه، آینده ای پرامید و درخشان برای ایران عزیز رقم خواهد خورد.

 

 "امانگلدی ضمیر"

 فرماندار شهرستان آق قلا


ارسال کننده خبر : فرمانداری آق قلا
تأیید کننده خبر : کیانی پور
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : آق قلا
  • بازدید : 977
  • کد خبر : 31823