عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستانفراخوان دومین مرحله جذب امریه سربازی در وزارت ارتباطات منتشر شد

فراخوان دومین مرحله جذب امریه سربازی در وزارت ارتباطات منتشر شد

 وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دومین مرحله از فرآیند جذب نیروهای امریه سربازی در سال جاری را در فراخوانی منتشر کرد.

کد خبر: 96569


بکارگیری نیروی امریه اداره کل پدافند غیرعامل استانداری

 

اداره کل پدافند غیرعامل استانداری گلستان در نظر دارد به منظور بهره گیری از توانمندی های علمی و تخصصی فارغ التحصیلان دانشگاهی تعداد محدودی از مشمولین وظیفه (بدون غیبت) را براساس دستورالعمل سازمان پدافند غیرعامل کشور و پس از گذراندن دوره آموزش نظامی دعوت به همکاری نماید.

 

کد خبر: 96512


آگهي مزايده 8 واحد آپارتمان استانداری گلستان

 استانداري گلستان در نظر دارد براساس مصوبه شماره 147913/51 مورخ 29 /09/ 1399 وزارت امور اقتصادي و دارايي، نسبت به فروش 8 واحد آپارتمان مسكوني خود واقع در خیابان 5 آذر گرگان از طريق مزايده عمومي اقدام نمايد.

کد خبر: 95782


آگهي مزايده فروش 8 واحد آپارتمان استانداری گلستان

استانداري گلستان در نظر دارد براساس مصوبه شماره 147913/51 مورخ 29 /09/ 1399 وزارت امور اقتصادي و دارايي، نسبت به فروش 8 واحد آپارتمان مسكوني خود از طريق مزايده عمومي اقدام نمايد.

کد خبر: 94646


فراخوان پیشنهادات اصلاحی بازنگری فصل دهم قانون مدیریت خدمات کشوری

 سازمان اداری و استخدامی کشور، از تمامی اجزای نظام اداری کشور خواست تا پیشنهادات اصلاحی خود را جهت بازنگری نظام‌های حقوق و دستمزد کارکنان بخش عمومی، با هدف افزایش بهره‌وری هزینه‌های عمومی، تأمین حداقل معیشت کارکنان بخش عمومی، افزایش نظم و انضباط مالی ارائه دهند.

کد خبر: 89211


زمانبندی دعوت از پذيرفته شدگان آزمون استخدامي فرزندان شهدا و جانبازان 70درصد و بالاتر

 

 با توجه به اعلام نتایج اولیه(کتبی) آزمون فرزندان شهدا و جانبازان 70درصد و بالاتر، بدینوسیله از افراد بشرح جدول ذیل دعوت می شود که شخصاً جهت تحویل مدارک در زمان تعیین شده و مکان مشخص شده مراجعه نمایند.

   

کد خبر: 85701


اسامی پذیرفته شدگان نهایی در استانداری گلستان طی هشتمین آزمون استخدامی سال 99

اسامی پذیرفته شدگان نهایی در استانداری گلستان طی هشتمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی کشور در سال 99، پس از بررسی مدارک و انجام مصاحبه به شرح ذیل اعلام می شود.

کد خبر: 84450


اعلام زمانبندی انجام مصاحبه برای پذيرفته شدگان در آزمون استخدامي استانداري گلستان

 به آگاهی پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت آزمون استخدامی استانداری گلستان می رساند، معرفی شدگان باید با در دست داشتن مدارک و مستندات لازم ذیل در تاریخ و زمان اعلام شده جهت انجام مصاحبه حضور یابند.

کد خبر: 82561


فراخوان به کارگیری نیروی امریه سربازی در استانداری گلستان

 استانداری گلستان در نظر دارد از بین مشمولان واجد شرایط، اقدام به جذب سرباز امریه نماید.

کد خبر: 81990


زمانبندی دعوت از پذیرفته شدگان مرحله اول هشتمین آزمون استخدامی ستاد وزارت کشور و استانداری ها

 با توجه به اعلام نتایج اولیه (کتبی) هشتمین آزمون فراگیر استخدامی دستگاه های اجرایی کشور و مجاز شدن عده ای از داوطلبان برای راهیابی به مرحله بعد، بدینوسیله از افراد بشرح جدول ذیل دعوت می شود که شخصاً جهت تحویل مدارک در زمان تعیین شده و مکان مشخص شده مراجعه نمایند.

کد خبر: 80737


آگهی جذب و عضو یابی مقطع درجه داری نیروی دریایی ارتش

آگهی جذب و عضو یابی مقطع درجه داری نیروی دریایی ارتش

 نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران در ادامه راه نورانی شهیدان والا مقام و به منظور حفظ استقلال و تمامیت ارضی و نظام جمهوری اسلامی ایران از بین جوانان (پسر) مومن و متعهد و علاقه‌مند به رزمندگی که دارای روحیه انقلابی، ولایتمداری، سلحشوری، از جان گذشتگی، ایثارگری، بسیجی،آمادگی ماموریت در پایگاه‌ها و مناطق نیروی دریایی راهبردی آجا، جهت طی دوره آموزشگاه درجه‌داری نظامی (مرکز آموزش تخصص‌های دریایی باقر العلوم (ع) رشت و مرکز آموزش تکاوران دریایی قمربنی‌هاشم (ع) منجیل) همرزم می‌پذیرد.

کد خبر: 74377


شرایط مناقصه یکساله پشتیبانی و نگهداری شبکه های رایانه­ ای استانداری گلستان سال 99

شرایط مناقصه یکساله پشتیبانی و نگهداری شبکه های رایانه­ ای استانداری گلستان سال 99
استانداري گلستان در نظر دارد پشتيباني و نگهداری از شبكه ­های رایانه­ ای خود را برای مدت 12 ماه از محل اعتبارات جاری هزینه ای از طريق مناقصه یک مرحله ­ای واگذار نماید.
کد خبر: 71402