عضویت    ورود
ورود به سایت

پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان

» » » تحقق شعار سال نیازمند همدلی و تقسیم کار در سطح ملی است

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت گلستان:

تحقق شعار سال نیازمند همدلی و تقسیم کار در سطح ملی است

تحقق شعار سال نیازمند همدلی و تقسیم کار در سطح ملی است

 

 

حسن زاده گفت: برای تحقق شعار سال، بحث همدلی و تقسیم کار در سطح ملی نیاز است و دستگاه های همچون جهاد کشاورزی، میراث فرهنگی و غیره آید در کنار این مجموعه قرار بگیرند وگرنه نمی توانیم آن جهش را شاهد باشیم

به گزارش روابط عمومی اداره کل صنعت، معدن وتجارت استان گلستان، درویشعلی حسن زاده در نشست خبری با اصحاب رسانه در خصوص شعار سال «رونق تولید با مشارکت مردم»، گفت: اولویت مجموعه صنعت، معدن و تجارت در راستای تحقق شعار سال چند موضوع است، اول اینکه برای ایجاد جهش، توسعه صادرات مهم است و رشد سالانه ۲۳ درصد برای افزایش صادرات پیش بینی شده است.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت گلستان افزود: برای افزایش صادرات باید جهش تولید هم رخ دهد و برای کاهش وابستگی از واردات برخی از ماشین آلات و تجهیزات اقدام کرد.

وی با بیان اینکه برای تحقق شعار سال، بحث همدلی و تقسیم کار در سطح ملی مهم و ضروری است، گفت: دستگاه هایی همچون جهاد کشاورزی، میراث فرهنگی و دستگاه هایی که مرجع صدور مجوز و فعالیت های اقتصادی هستند در کنار این مجموعه قرار بگیرند وگرنه نمی توانیم آن جهش مورد انتظار را شاهد باشیم.

حسن زاده اظهارداشت: برای تحقق شعار سال نقش و جایگاه مهم رسانه برای ما در حوزه فرهنگ‌سازی برای مصرف تولید داخلی و حمایت از تولیدکنندگان خیلی مهم است.

وی از اصحاب رسانه خواست تا در حوزه افزایش مصرف تولید داخل و حمایت از تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی نقش ایفا کنند.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت گلستان دومین درخواست خود از اصحاب رسانه را مبارزه با پدیده شوم قاچاق کالا بیان کرد و گفت: قاچاق کالا یکی از پدیده هایی است که به جهش تولید و به بهبود کیفیت و کمیت تولید کالا ضربه می زند.

وی تاکید کرد: مردم توجه و اعتماد به تولید داخل داشته باشند و پویش نه به کالای قاچاق و خارجی داشته باشیم تا هم به جهش تولید کمک کرده تا حمایت از سرمایه گذار داخل کشور را به همراه داشته باشد.

حسن زاده ادامه داد: هر چه این شاخص ارتقا یابد اقتصاد و صادرات پایدار را به همراه دارد و موضوعات اجتماعی و امنیتی ما کاهش می یابد و شاهد توسعه اقتصادی در کنار آرامش و امنیت خواهیم بود.

 


 


نام دستگاه ارسال کننده خبر : اداره کل صنعت، معدن وتجارت استان گلستان
تأیید کننده خبر : مقسمی
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید .
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .
  • نویسنده : خلیلی
  • بازدید : 61
  • کد خبر : 112289